11:09, 11 листопада 2021

Завокзальний ринок, готелі та магазини: у Луцьку тривають перевірки дотримання карантинних вимог

10 листопада на предмет дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених для «червоної» зони, відповідні робочі групи спільно зі ЗМІ перевірили роботу працівників промислової групи товарів Завокзального ринку, готелю у рекреаційному комплексі «Срібні лелеки», готельно-ресторанного комплексу «Paganini», магазинів «Фокстрот» та «JYSK», що у ТЦ «Імідж», а також автостанції № 1.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Як розповів представникам робочої групи з моніторингу дотримання на території обласного центру карантинних вимог завідувач Завокзальним ринком Віктор Голяр, усі працівники адміністрації ринку вакциновані. Щодо продавців, то усі вони попереджені про встановлення на території області «червоного» рівня епіднебезпеки та пов’язані з цим обмеження.

Про те, що серед продавців на ринку проводилась інформаційно-роз’яснювальна робота, підтвердила й Тетяна Іовенко, керівник ГО «Волинська обласна організація приватних роботодавців торгівлі і комерційної сфери». За її словами, частина торгових точок на ринку сьогодні не працювали у зв’язку з тим, що люди пішли на вакцинацію. Окрім того, як повідомила Тетяна Іовенко, 11 листопада, на території ринку працюватиме мобільна бригада з вакцинації населення.

З результатами перевірки виявили, що кілька продавців промислової групи товарів Завокзального ринку мають лише одну дозу вакцини. Відтак, представники робочої групи надали відповідні роз’яснення та поставили вимога припинити роботу до отримання «зеленого» COVID-сертифікату.

«Приємно відзначити, що чимало працівників ринку заявляли про своє усвідомлене рішення вакцинуватися, а дехто з них зробили щеплення ще задовго до встановлення на Волині «червоного» рівня епіднебезпеки», – зазначають в ОДА.

Для прикладу, підприємець Наталія Алєксєєва заявила, що вакцинувалася кілька місяців тому і не з примусу, а за власним бажанням, оскільки розуміє що вакцинація – шанс зберегти життя та здоров’я себе і оточуючих.

Варто зазначити, що підприємці на Завокзальному ринку на своїх робочих місцях мають дезінфікуючі засоби, працюють виключно у масках та акцентують увагу покупців на дотриманні соціальної дистанції. Окремим з них надали рекомендації щодо розміщення антисептиків ближче до входу, аби вони були у зоні видимості та доступності покупців.

Варто зазначити, що порушень щодо наявності COVID-сертифікатів не виявили під час моніторингу готелю рекреаційного комплексу «Срібні лелеки», готелю та ресторану «Paganini», а також магазинів «Фокстрот» та «JYSK», що у ТЦ «Імідж». Усі працівники зазначених закладів мають документи про отримання двох доз вакцини проти COVID-19. Окрім того, у закладах дотримуються маскового режиму, проводиться температурний скринінг персоналу, наявні відповідні інформаційні матеріали, дезінфікуючі засоби та тимчасове маркування дотримання дистанції між покупцями 1,5 м.

Відвідавши автостанцію № 1 м. Луцька, представники робочої групи поспілкувалися зі старшим диспетчером автостанції Віталієм Бондарчуком, який повідомив, що через карантинні обмеження з 650 маршрутів щодня у рейс не виходять 80-90.

Перевірили представники моніторингової групи й наявність COVID-сертифікатів у продавців промислової групи товарів, які свою діяльність здійснюють у приміщенні автостанції. Відтак, продавчиню дитячих іграшок попередили про необхідність отримання другої дози вакцини, оскільки мала «жовтий» COVID-сертифікат.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: