17:10, 10 Жовтня 2018

Затвердили проекти бюджету участі Луцька, що пройшли попередній відбір

Сьогодні, 10 жовтня, відбулося засідання робочої групи з питань бюджету участі, під час якого її члени розглянули проекти, що надійшли на конкурс Бюджету участі міста Луцька, та пройшли попередню оцінку департаментом економічної політики. У засіданні взяв участь перший заступник міського голови Григорій Недопад, депутати та представники виконавчих органів міської ради.

Про це повідомляють на сайті Луцькракди.

У ході засідання робоча група відхилила сім проектів, які не відповідають Положенню щодо впровадження бюджетування за участі громадськості (бюджету участі) міста Луцька за результатами попередньої оцінки, та проголосувала за передачу 56 проектів профільними виконавчим органам міської ради для подальшого розгляду і детальної оцінки.

За результатами оцінки запропонованих проектів відповідальними виконавчими органами міської ради відбудеться чергове засідання Робочої групи, на якому і визначиться остаточний перелік проектів, допущених до голосування.

Відкрите голосування за проекти відбудеться в електронній системі з 1 по 10 листопада 2018 року.

Довідково: Бюджет участі — це процес взаємодії Луцької міської ради та її виконавчого органу з громадськістю міста Луцька, направлений на залучення жителів міста до участі у бюджетному процесі шляхом прийняття рішення щодо розподілу визначеної Луцькою міською радою частини міського бюджету через подання відповідних ініціативних проектів розвитку, спрямованих на вирішення пріоритетних проблем міста та його жителів, проведення відкритого громадського голосування за проекти.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: