21:18, 30 Липня 2021

Заступниця голови ОДА проінспектувала центри вакцинації у Володимирі-Волинському та Нововолинську

На виконання доручення голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка, 29 липня, посадовиця відвідала центри вакцинації у містах Володимир-Волинський та Нововолинськ.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

В ході візиту Людмила Тимощук поспілкувалася з охочими провакцинуватися та з керівниками медичних закладів, ознайомилась з умовами та технічними можливостями центрів.

«На Волині розпочався 5-й етап вакцинації від коронавірусу. Безплатні щеплення проти небезпечної хвороби роблять усім повнолітнім мешканцям області. Для цього в області працює понад 80 стаціонарних пунктів щеплення та центри масової вакцинації населення. Окрім цього, активно працюють виїзні мобільні бригади. Вакцини – на вибір: AstraZeneca, CoronaVac, Comirnaty/Pfizer, Moderna, – вкотре наголошує Людмила Тимощук. – Єдиним надійним методом зберегти своє здоров’я та здоров’я своїх рідних і надалі залишається вакцинація».

Люди, які не можуть самостійно пересуватися, можуть викликати мобільну бригаду з вакцинації додому за номером контакт-центру МОЗ України 0 800 60 20 19 або через свого сімейного лікаря.

Отримати щеплення від коронавірусу можна в порядку живої черги в центрах вакцинації чи пунктах щеплення, або через свого сімейного лікаря.

Наразі Волинь забезпечена вакцинами для проведення  щеплення першою та другою дозами. Кожна з наявних в області вакцин ефективно запобігає тяжкому перебігу хвороби й рятує життя. Щеплення – важливе, особливо зараз коли в Україні фіксуються перші випадки захворювання на штам «Дельта».

Інформація про пункти та центри щеплення, графік їх роботи розміщена на сайті.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: