16:13, 13 Червня 2020

Зарплати голів громад Луцького району: голова сільради заробляє більше, ніж Пустовіт

Найбільш перспективнішою у плані заробітної плати виявилася посада голови Підгайцівської ОТГ – посадовець заробляє більше, ніж виконувач повноважень мера Луцька.

Яку зарплату у 2019 році отримували у громадах Луцького району, дізнавалося інтернет-видання «Волинь Online».

Отож, найбільшу зарплату у 2019 році отримав голова Підгайцівської ОТГ Юрій Семенюк. Його зарплата становила 897,897 тисячі гривень. Нагадаємо, у підприємців, які виграють держазупівлі Підгайцівської сілької ради, та сільради виявився спільний номер телефону. Більшість із цих підприємців працюють лише декілька місяців. Інтернет-видання «Волинь Online» проаналізувало закупівлі сільради за допомогою аналітичної системи «YouControl» та системи публічних закупівель «Prozorro» та віднайшло дивну систематичність переможців – недавня реєстрація підприємців та один номер телефону, а для декого – ще й одне прізвище.

Значно від нього «відстав» і посідає друге місце голова Луцької міської ОТГ Григорій Пустовіт, який отримав 659,306 тисячі гривень зарплати. Зауважимо, місто Луцьк не входить до Луцького району, але за даними головного інформаційного порталу реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади «Децентралізація» Луцьку ОТГ вказують у переліку ОТГ луцьких громад.

На третьому місці за рівнем зарплат голова Липинської ОТГ Богдан Гусак. Він отримав 647,308 тисячі гривень.

Голова Боратинської ОТГ Сергій Яручик у 2019 році отримав 553,604 тисячі гривень, ставши четвертим за рівнем зарплати серед голів ОТГ.

П’яте місце за рівнем зарплати займає голова Торчинської ОТГ Юрій Кревський, який отримав 446,673 тисячі гривень.

Решта голів ОТГ Луцького району у 2019 році мали нижчу зарплату:

Голова Гіркополонківської ОТГ Ніна Симонович – 372,32 тисячі гривень.

Голова Городищенської ОТГ Світлана Соколюк – 367,939 тисячі гривень

Голова Заборольської ОТГ Валерій Боярський – 358,356 тисячі гривень

Голова Княгининівської ОТГ Віта Ковальчук – 292,499 тисячі гривень

Голова Смолигівської ОТГ Галина Прус – 231,025 тисячі гривень.

Використання цього матеріалу без дозволу редакції інтернет-видання «Волинь Online» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних мереж). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну пошту: volynonline.news@gmail.com

Інтернет-видання «Волинь Оnline» існує за кошти краудфандингу, або ж громадського співфінансування – пропонуємо підтримати нас фінансово на будь-яку суму від 1 гривні, якщо Вам цікаво і надалі читати нас

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: