14:35, 12 Березня 2020

Закуплять костюми та зупинять всі масові заходи: як у Луцьку зібралися протистояти коронавірусу

Враховуючи ситуацію, що склалась у світі внаслідок поширення гострої респіраторної інфекції, спричиненої коронавірусом COVID-19, з метою запобігання поширенню масових інфекційних захворювань на території Луцької міської територіальної громади виконавчий комітет міської ради вирішив ввести обмежувальні заходи.

Про це стало відомо сьогодні, 12 березня, під час засідання виконавчого комітету.

Зокрема, з 12 березня до 3 квітня на території м. Луцька та населених пунктів Прилуцького старостинського округу зупинять навчання у закладах загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, та заняття у спортивних школах, рекомендують керівникам закладів професійної освіти та вищих навчальних закладів усіх форм власності зупинити навчання у цих закладах.

Також заборонять проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 200 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Спортивні заходи дозволяється проводити без участі глядачів (уболівальників). Призупинять роботу театрів, кінотеатрів, музеїв, оздоровчо-тренувальних центрів та проведення культурних заходів.

У приміщеннях, де розмішений виконавчий комітет та інші виконавчі органи міської ради, підприємств комунальної власності запроваджують посилений протиепідемічний режим: додаткове провітрювання та вологе прибирання приміщень, де розмішений виконавчий комітет та інші виконавчі органи міської ради, підприємств комунальної власності із застосуванням деззасобів, дотримання особистої гігієни працівниками та відвідувачами.

Керівникам підприємств, установ та організації усіх форм власності рекомендують не допускати до роботи працівників з ознаками гострого респіраторного захворювання (сухий кашель, підвищення температури тіла, нежить, недомагання) та запровадити посилений протиепідемічний режим: додаткове провітрювання та вологе прибирання приміщень із застосуванням деззасобів, дотримання особистої гігієни працівниками, вимірювання температури.

Тимчасово керівництво міської ради та її виконавчих органів не буде здійснювати прийом громадян з особистих питань. ЦНАП закликали рекомендувати громадянам подавати звернення з особистих питань, заяви на отримання адміністративних послуг засобами телекомунікаційного зв’язку, відповідно до чинного законодавства; замовникам здійснювати попередній запис на порталі електронних сервісів Волині для подання документів на отримання адміністративної послуги на визначений день та час; суб’єктам надання адміністративних послуг призупинити надання консультацій в приміщенні ЦНАПу; забезпечити провітрювання приміщення ЦНАПу протягом 10 хвилин кожної години; не проводити прийом громадян в приміщенні ЦНАПу з 13:00 до 13:45 та забезпечити вологе прибирання, дезінфекцію приміщення кожного робочого дня.

Господарсько-технічний відділ міської ради буде вжитивати додаткових заходів щодо посилення пропускного режиму в приміщенні виконавчого комітету міської ради, якими передбачь здійснення контролю та обмеження доступу осіб з ознаками гострого респіраторного захворювання.

Додатково закуплять у КП «Луцька міська клінічна лікарня» експрес-тести на коронавірус COVID-19 – 200 шт.; кисневі концентратори – 5 шт.; апарати штучної вентиляції легень (ШВЛ) – 4 шт.; захисні костюми – 300 шт.

Для КП «Луцький клінічний пологовий будинок», КП «Луцька міська дитяча поліклініка», центри первинної медичної допомоги закуплять засоби індивідуального захисту; дезінфікуючі засоби; експрес-тести на коронавірус COVID-19 – 100 шт.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: