21:18, 03 Травня 2022

Заклади культури Луцької громади отримали художнє приладдя з Мілану

З перших днів війни, усі луцькі заклади культури займаються арт-терапією. Працюють, здебільшого, з внутрішньо переміщеними дітьми, які пережили стрес війни та перебувають у кризовому стані.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Директор департаменту культури Луцької міської ради Тетяна Гнатів каже, що мистецтво та культура — найкращі ліки для душі.

“Ми бачимо, що цей інструмент працює і у нас щоразу більшає дітей, які разом з батьками приходять до арт-терапевтичних центрів, займаються мистецтвом. Воно має цілющу силу, дітки змінюються, стають позитивно мислити та відволікаються від жахіть війни”, – зазначає вона.

Долучитись до цих арт-проектів вирішили й благодійники. Сьогодні Президент Благодійного фонду “Сучасна Україна” Володимир Гавриш та волонтер цього Фонду, художник Роман Мінін передали для потреб дітей художнє приладдя, яке вони привезли з італійського Мілану.

“Ми дізнались про арт-терапію, яку проводять в Луцьку для тимчасово переміщених дітей, тому вирішили долучитись. Італійські діти зібрали для своїх українських ровесників блокноти, олівці, фарби, фломастери, пластилін та інші мистецькі подарунки”, – розповів Володимир Гавриш.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: