16:56, 28 Лютого 2023

Захист неба і літаки F-16: командувачі сил ППО України та США обговорили співпрацю

Командувач Повітряних сил Збройних сил України генерал-лейтенант Микола Олещук обговорив із командувачем Повітряних сил США в Європі та Африці генералом Джеймсом Хекером посилення спроможностей української системи ППО в контексті можливої передачі літаків F-16.

Про це прес-служба Повітряних сил ЗСУ повідомила в «Телеграм».

“Днями відбулась телефонна розмова з командувачем Повітряних сил США в Європі та Африці генералом Джеймсом Хекером. Розповів про 365 днів битви за українське небо, про поточну ситуацію на фронті, окремі питання організації протиповітряної оборони України”, – зазначив Олещук.

Також командувачі обговорили перспективні напрямки двостороннього співробітництва щодо постачання військової техніки, озброєння і боєприпасів у межах міжнародної технічної допомоги Україні, зокрема посилення спроможностей української системи ППО.

Командувач Повітряних сил ЗСУ подякував генералу Хекеру, керівництву та народу Сполучених Штатів за послідовну підтримку України.

За словами міністра закордонних справ Дмитра Кулеби, тема надання Україні літаків зрушила з мертвої точки, українська сторона донесла до партнерів, що цьогоріч має отримати всі необхідні для перемоги типи зброї.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: