22:49, 21 Квітня 2022

Захисники отримають смаколики із Володимир-Волинської громади до Великодня

Ось уже майже тиждень, як господині усієї громади печуть паски та ковбаски аби воїни відчули дух свята навіть на передовій. Тисячі символів свята – пасок та писанок цими днями відправляються на передову з Володимира. Та не пасками єдиними. Господині громади напекли ковбас та насмажили котлет, передали хрін, печиво та солодощі воїнам 14-ї ОМБр, 39-го ЗРП та територіальної оборони.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Участь у такому передвеликодньому зборі взяли працівники закладів освіти та культури (школи, садочки, позашкілля) а також чимало жителів міста та сіл громади. Одними з найактивніших стали жителі села Суходоли.

Як повідомила директор ЗДО села Суходоли Олена Кравчук, протягом кількох днів поспіль вона з працівниками садочку та небайдужими односельчанами розписували писанки, пекли печиво та виготовляли ковбаси. Паски ж випікали чи не всім селом.

«Хочемо підтримати захисників, які несуть свою службу на вогневих позиціях. Увесь український народ сьогодні з ними. Хочемо аби ці пасочки стали невеличким містком між їхнім цивільним життям і бойовими діями та нагадали про тепло і затишок домівки кожного з них», – додала пані Олена.

До ситних великодніх коробок, оформлених з любов’ю та побажаннями якнайшвидшої перемоги також додали вироби ручної роботи та малюнки учнів громади.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: