13:33, 12 Січня 2023

Загиблого Героя із Рожищенської громади нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня

Президент України Володимир Зеленський «за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» відзначив державними нагородами посмертно 49 українських захисників.

Про це повідомляють на веб-сайті Рожищенської міськради.

Серед нагороджених орденом «За мужність» ІІІ ступеня загиблий уродженець Рожищенської громади – старший солдат Максим Артурович Сімдянов з Козина. Відповідний указ № 10/2023 від 9 січня опублікували на сайті глави держави.

Нагадаємо, навідник механізованого батальйону, старший солдат Максим Сімдянов загинув на Херсонщині, поблизу населеного пункту Олександрівка 19 серпня 2022 року.

Того страшного дня мама Катерина Олексіївна втратила єдиного сина, який з дитячих літ був їй опорою та підтримкою.

Працьовитий, відповідальний, товариський, життєрадісний – таким він залишився у пам’яті своїх однокласників, друзів та односельців.

Хоч після закінчення школи разом з мамою покинув Козин, але тут всі вважали хлопця своїм, бо не втрачав зв’язку з багаточисельною родиною, з шкільними товаришами.

Самостійний з дитячих літ, він завжди мав власну думку, позицію. У 19 літ вирішив стати контрактником ЗСУ і ніхто не міг вплинути на його виважене чоловіче рішення.

Максим Сімдянов був учасником АТО, мав досвід участі у миротворчих місіях, зокрема у Конго. Тож коли розпочалося повномасштабне вторгнення росії в Україну, досвідчений воїн сам вирушив у військкомат.

Мужньо та самовіддано боровся Максим Сімдянов з російськими окупантами, у своєму останньому бою знищив сім ворогів, але й сам втратив життя. Місце останнього спочинку знайшов 25-річний Герой на малій батьківщині – у селі Козин.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: