22:32, 14 Вересня 2020

За тиждень волинські рибпатрульні викрили 16 порушень природоохоронного законодавства

У період з 7 по 14 вересня державні інспектори Волинського рибоохоронного патруля зафіксували 16 порушень законодавства у сфері охорони водних біоресурсів. Так, склали шість протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення Правил рибальства) та вісім – за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубі порушення). Оформили два акти виявлення та вилучення безгосподарського майна.

Про це повідомляє Волинський рибоохоронний патруль.

«За вказаний період на порушників наклали 306 грн штрафів. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 1 206 грн. Під час проведених рибоохоронних заходів державні інспектори вилучили 2 кг водних біоресурсів. Також вилучили вісім одиниць заборонених знарядь лову та ще шість одиниць – за актами безхазяйного майна», – повідомив керівник Волинського рибоохоронного патрулю Тарас Куньчик.

Для прикладу, восьмого вересня волинські рибпатрульні зафіксували грубе порушення Правил рибальства. Інцидент стався на річці Стохід,  поблизу села Оленине Камінь-Каширського району. Громадянин здійснював незаконний вилов водних біоресурсів за допомогою забороненого сітного знаряддя. Завдяки оперативним діям інспекторів рибоохорони порушник не встиг завдати шкоди рибному господарству.

На особу склали протокол про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи направили до Камінь-Каширського районного суду для притягнення правопорушника до відповідальності та відшкодування завданої шкоди. Заборонене знаряддя вилучили.

В Управлінні Держрибагентства у Волинській області функціонує телефонна «гаряча лінія»: (067) 360 78 40. Про порушення Правил любительського і спортивного рибальства та порядку придбання чи збуту риби – прохання повідомляти за вказаним номером телефону.

Довідкова інформація

Нагадуємо, з 20 серпня по 30 вересня діє заборона на вилов раків у рибогосподарських водних об’єктах Волинської області. Лов раків під час заборони є грубим порушенням природоохоронного законодавства, за яке передбачена адміністративна відповідальність за ч. 4 ст. 85 КУпАП (штраф від 340 до 680 грн). Крім того, порушнику доведеться сплатити збитки у розмірі 25,5 грн за кожний екземпляр незаконно виловленого рака.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: