16:57, 24 Травня 2022

За три місяці прикордонники виявили у пунктах пропуску на Волині понад 80 фальшивих документів

З початку широкомасштабного вторгнення росії прикордонники Волинського загону затримали більш ніж 80 порушників, які намагалися виїхати з України за підробленими документами.

Про це повідомляє прес-служба 6 прикордонного Волинського загону.

В основному незаконно перетнути українсько-польський кордон через пункти пропуску «Ягодин» та «Устилуг» мали намір чоловіки, яким на період дії воєнного стану обмежено виїзд за межі країни.

Найчастіше інспектори прикордонного контролю виявляли ознаки підробки в таких документах, як: тимчасове посвідчення військовозобов’язаного, довідка про непридатність до військової служби, пенсійне посвідчення, свідоцтво про народження дитини, довідка до акта огляду медико-соціальною експертною комісією тощо.

Усіх цих громадян за кордон не пропустили та притягнули до адміністративної відповідальності. Крім того, про спроби використання чоловіками підробок прикордонники  поінформували співробітників Нацполіції, оскільки в діях наших співвітчизників вбачаються можливі ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст. 358 КК України (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: