15:29, 05 Серпня 2022

За сім місяців на Волині зафіксували майже 1,5 тисячі випадків керування транспортом у стані сп’яніння

Таким чином, проблема нетверезого керування залишається актуальною.

Про це повідомляють на веб-сайті поліції Волині.

Випадки керування у стані сп’яніння протягом січня-липня цього року задокументували у Луцькому РУП – 520, Ковельському РУП – 416, Володимир-Волинському РВП – 266 та Камінь-Каширському РВП – 255.

Факти правопорушень належним чином задокументували: на винуватців склали протоколи за ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Справи направили для ухвалення рішень до суду.

Нагадаємо, що адміністративна відповідальність за керування транспортним засобом у стані сп’яніння карається штрафом 17 тис. грн з позбавленням права керування транспортними засобами на один рік. Якщо протягом року водій вдруге сів за кермо п’яний, йому загрожує вже 34 тис. грн штрафу та три роки позбавлення права керування з оплатним вилученням транспортного засобу; втретє: штраф – 51 тис. грн з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 10 років з конфіскацією транспортного засобу, який є у приватній власності порушника, або адміністративний арешт на 15 діб з позбавленням права керування транспортними засобами на 10 років.

Застерігаємо від керування транспортним засобом напідпитку, оскільки це створює небезпеку не лише для водія, але й для інших учасників дорожнього руху.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: