16:34, 24 Січня 2020

За одну добу від шахраїв постраждало 11 волинян

За минулу добу до підрозділів поліції Волині звернулося 11 громадян із заявами про шахрайства.

Про це інформує поліція Волині.

Загалом зловмисники шляхом обману та зловживання довірою незаконно заволоділи десятками тисяч гривень. За цими фактами слідчі відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Поліцейські проводять заходи, спрямовані на встановлення осіб, причетних до скоєння цих злочинів і притягнення зловмисників до відповідальності.

Шахраї виманювали гроші, вдаючись до різноманітних хитрощів. Зокрема, під приводом купівлі чи продажу товарів через мережу Інтернет зловмисники незаконно одержали майже 58 тис. грн.

У Ківерцівському районі та в Луцьку під приводом  розблокування банківської кратки та  начебто перешкоджанню викраденню коштів з банківської кратки зловмисники виманили в громадян понад 43 тис. грн.

У Луцьку неподалік авторинку по вулиці Єршова шахраї ошукали на 2,4 тис. дол. США жителя Одеси.

23 січня в обласному центрі шахрай ошукав пенсіонерку на тисячу доларів.

Поліцейські вкотре застерігають громадян про необхідність бути пильними та обачними. Не довіряти випадковим людям, замовляти та продавати товари на сайтах, пересвідчившись у їх достовірності та законності.

Вкотре нагадуємо, що ні в якому разі не можна повідомляти пін-коди та конфіденційні дані своїх кредитних карток та банківських рахунків, адже ніхто окрім вас,  у тому числі банківські працівники, не вправі володіти такою інформацією.

У разі якщо ви потерпіли від рук шахраїв просимо невідкладно телефонувати 102.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: