11:38, 24 Січня 2022

За незаконні оборудки з лісом на Волині судять посадовця лісопереробного підприємства

Волинська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт у розслідуваному слідчими слідчого управління ГУНП в області кримінальному провадженні про вчинення майстром цеху одного із деревообробних підприємств Волині за попередньою змовою групою осіб зберігання незаконно зрубаних дерев, у тому числі такого, що спричинило тяжкі наслідки, а також про використання ним підроблених документів  (ч.ч. 2,4 ст. 246, ч. 4 ст. 358 КК України).

Про це повідомляє прес-служба Волинської обласної прокуратури.

Слідство вважає, що майстер цеху, змовившись із іншими службовими особами підприємства, зберігав на його території незаконно зрубану деревину, частину якої, задля забезпечення “законності” її походження, промаркував бирками, які за електронними реєстрами Держлісагентства рахуються за лісопродукцією, що вже реалізована за межі України.

Під час санкціонованих судом обшуків у квітні та липні 2021 року правоохоронці виявили та вилучили з підприємства понад 4000 незаконно зрубаних дерев об’ємом майже 900 кубічних метрів та вартістю понад 2,6 мільйона гривень.

На всю вилучену деревину наклали арешт і передали її в управління Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА).

Далі – слово за судом.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: