12:36, 13 Лютого 2023

За місяць у луцький ЦНАП надійшло 379 звернень щодо роботи «Волиньобленерго»

За січень цього року до відділу комунікацій «15-80» департаменту ЦНАП надійшло 2366 телефонних звернень.

Про це сьогодні на розширеній нараді у міського голови Ігоря Поліщука повідомила директор департаменту ЦНАП Лариса Карп’як, йдеться на веб-сайті Луцької міськради.

Вона зазначила, що запровадження електронної реєстрації звернень «Visual Service» значно збільшило комунікаційні можливості для зворотного зв’язку із жителями громади. Разом з тим, активно громадяни використовують мобільний додаток «15-80 Луцьк».

379 звернень переадресували на виконання в ПрАТ «Волиньобленерго». Вони стосувалися відсутності електроенергії в житлових будинках, недотримання погодинних графіків відключень та соціальної несправедливості при розподілі напруги.

До ДКП «Луцьктепло» надійшло 133 звернення. Внаслідок виникнення аварійних ситуацій та відключення електроенергії тимчасово призупиняли роботу котельні та ЦТП на вул. Новочерчицькій, 1; Володимирській, 1, 100; Задворецькій, 13; Даньшина, 10б; 8-го Березня, 3; Лесі Українки, 67; Заводській, 3а; Янки Купали, 15; Декабристів, 29; Вороніхіна, 15а; Загородній, 3а. Разом з тим, працівники підприємства провели ремонтні роботи на вул. Гулака-Артемовського, 15-17; Рівненській, 3; Гордіюк, 43; Гірній, 2-2а; Ніла Хасевича, 4-6; Львівській, 61; Героїв-Добровольців, 1; Кравчука, 10; просп. Молоді, 13в; Відродження, 8-8а; Волі, 9а-11; Перемоги, 1-3. На час виконання робіт за вказаними адресами тимчасово призупиняли подачу опалення та гарячого водопостачання. Разом з тим, надходили нарікання на неналежні параметри опалення від мешканців з будинків на вул. Корольова, 9; Писаревського, 22; Стрілецькій, 35; Воїнів-Афганців, 4; На Таборищі, 7а; С.Ковалевської, 23а; просп. Волі, 52; Перемоги, 22, 26; Відродження, 26а, 45, 49; Президента Грушевського, 10 та гарячого водопостачання з будинків на вул. Конякіна, 33; С.Ковалевської, 23а, 25; Захарова, 12; Писаревського, 9; Гетьмана Мазепи, 49. На контролі залишаються звернення щодо відновлення благоустрою після проведення ремонтних робіт на вул. Гордіюк, 45; просп. Волі, 54; Молоді, 23; Соборності, 30а.

86 звернень передали на виконання до КП «Луцькводоканал». 26 січня працівники підприємства провели роботи із заміни запірної арматури на водогоні діаметром 600 на вул. Дубнівській, 26. Внаслідок цього протягом дня Правобережна частина міста залишалася без водопостачання орієнтовно до 19:00. Крім цього, ліквідували пориви водопроводу на вул. Чехова, 13, Ветеранів, 7, Світлій, 3а; Винниченка, 7-9, Вороніхіна, 15а, Олеся Гончара, 1-1а, Карпенка-Карого біля АЗС «Укрнафта», Глушець, 40, Володимирській, 99, Дубнівській, 26; ліквідували провалля біля колодязів на вул. Дубнівській, 57 та просп. Президента Грушевського, 7. Разом з тим, щоденно проводять роботи з розчищення мереж зовнішньої каналізації.

КП «Луцьке електротехнічне підприємство «Луцьксвітло» отримало 34 звернення. Працівники підприємства провели роботи з відновлення освітлення на вул. Павлова, 9; Вишківській, 44; Кривий Вал, 23; просп. Молоді, 10а. Також, забезпечили належну роботу світлофорних об’єктів на вул. Львівській, 28, 61; Задворецькій кут Київський майдан та просп. Волі, 4.

23 звернення надійшло від жителів будинків, в яких створили ОСББ. Додзвонювачі повідомляли про відсутність електроенергії, опалення, холодного та гарячого водопостачання, затоплення житлових приміщень та підвалів. Зверталися мешканці з будинків на вул. Гулака-Артемовського, 5/48; Кравчука, 4/103; Зацепи, 3/3, 31; Новочерчицька, 1/9; просп. Перемоги, 10/43; Волі, 15/24 Соборності, 25б/152; Молоді, 15/60; Відродження, 9/21; 14/42 та інші. Про всі дзвінки поінформували голів ОСББ.

До ТОВ «СРБУ «Волиньліфт» передали10 звернень. Про проблеми в роботі ліфтів повідомляли мешканці з будинків на вул. Арцеулова, 3/2 під.; Кравчука, 9/3 під.; 11/2 під.; 11б/3 під.; 46д/1 під.; Героїв-Добровольців, 5/3 під.; Конякіна, 9/3 під.; 10а/1 під.; просп. Молоді, 7/1 під. Протягом січня відновили роботу підйомників в будинках на вул. Кравчука, 26а та просп. Відродження, 14а. На цей час, у зв’язку з закінченням терміну експлуатації, зупинили на капітальний ремонт 13 ліфтів.

КП «Ласка» отримало для реагування сім звернень. Працівники підприємства питання намагаються вирішувати в найкоротші терміни. Щодо безпритульних тварин, надходили звернення від мешканців з таких адрес: Володимирська, 99, 113, 116; Стрілецька, 8; Дружби Народів, 9.

На виконання в Луцьке спеціальне комунальне автотранспортне підприємство «Луцькспецкомунтранс» передали три звернення. Провели прочистку зливних решіток на просп. Відродження, 14 та ліквідували провалля на мережі зливової каналізації на вул. Арцеулова, 5.

До ВАТ «Укртелеком» передали два звернення щодо аварійної опори на вул. Валерії Новодворської, 1-3 та обриву лінії зв’язку на вул. Рівненській, 32-36.

У відділ транспорту для реагування передали 26 звернень. Нарікали мешканці міста на відсутність маршрутних автобусів в ранкові та вечірні години, великий інтервал руху, недотримання графіків, ігнорування водіями пасажирів на зупинках, збої в роботі електронних табло. Ще чотири звернення переадресували в КП «Луцьке підприємство електротранспорту». Вони стосувались великого інтервалу руху та недостатньої кількості тролейбусів на маршрутах.

До департаменту муніципальної варти передали 32 звернення. Варто зауважити, що інспектори оперативно реагували на всі повідомлення лучан. Таким чином, завдяки виданим приписам, прибрали сміття на вул. Конякіна, 14 та Гордіюк, 10; відновили благоустрій пішохідної доріжки на вул. Загородній, 4; ліквідували провалля на проїжджій частині на вул. Карпенка-Карого кут Гетьмана Мазепи.

60 звернень надійшло щодо роботи житлово-комунального господарства міста. Відтак, на виконання в ЖКП-2 було передали 12 звернень; ЖКП-3 – 9; ЖКП-7 – 9; ЖЕК-8 ЖБК – 2; ТОВ «Керуюча компанія «Будсервіс» – 3. У результаті реагування на звернення громадян, протягом вересня ліквідували ямковість на проїжджій частині на вул. Конякіна, 37, Гордіюк, 34; відремонтували тротуарне покриття на вул. Степана Бандери, 4; привели до належного санітарного стану територію на просп. Відродження, 10-12; полагодили гойдалку в парку Героїв Майдану та Небесного Легіону. Разом з тим, залишаються на контролі звернення щодо ремонту дорожнього покриття на вул. Даньшина, Єршова, Галшки Гулевичівни, 8, Дубнівській, 79; ремонту пішохідного тротуару на вул. Єршова, 9а-11; ремонту східців на спуску з вул. П’ятницька Гірка на вул. Кривий Вал.

Протягом січня 2023 року на адресу керівництва міської ради надійшло 248 письмових звернень громадян. Від пільгової категорії громадян зареєстрували 106 звернень (третя частина пільгової категорії громадян, які зверталися становлять внутрішньо переміщені особи, – 34).

Найактуальнішими були звернення з питань житлово-комунального господарства (85) та соціального захисту (60).

Підбиваючи підсумки звернень громадян, міський голова Ігор Поліщук наголосив, що незабаром буде два з половиною роки як працює міська рада в новому складі.

“Ми на початку нашої каденції проаналізували роботу усіх структурних підрозділів міської ради на предмет ефективності та інших показників роботи. Цей аналіз став підґрунтям для ухвалення кадрових рішень. Це будемо робити й зараз. Тому прошу вас врахувати це у своїй роботі. Звертаю також вашу увагу на відносно новий напрямок нашої роботи — в об’єднаних громадах. Прошу усіх посилити цю роботу, бо тут не вистачає системності та ефективності. Треба активніше налагоджувати співпрацю в об’єднаних громадах. Адже люди, які проживають у приєднаних селах, чекають на нашу допомогу та на нашу підтримку. І ми не маємо права їх підвести та розчарувати”,  – зазначив міський голова.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: