20:46, 30 Березня 2022

За добу на Волині ліквідували дев’ять пожеж трави

29 березня на Волині рятувальники ліквідували дев’ять пожеж сухої трави на відкритих територіях. Площа угідь, охоплених вогнем, склала понад 23 гектари, пожежі зафіксували в усіх районах області. Усі пожежі спричинені необережним поводженням з вогнем невстановлених осіб, фактично – зумисними підпалами сухої рослинності на відкритих територіях, присадибних та дачних ділянках.

Про це повідомляють на сторінці ГУ ДСНС України у Волинській області у «Фейсбук».

Горіла торішня трава й чагарники біля села Діброва Голобської територіальної громади, на вулицях Брестській, Лісовій та на дачному масиві «Калина» у Ковелі. В урочищі Ковлі біля села Новосілки Маневицької територіальної громади осередками на площі 10 гектарів горіла суха трава, чагарники й самосів, а в селищі Стара Вижівка суха трава й чагарники – на площі 5 гектарів. Пожежі на відкритих територіях зафіксовані минулої доби також у Зимнівській, Боратинській та Камінь-Каширській територіальних громадах.

Силами рятувальників, працівників місцевої пожежної охорони, лісового господарства усі пожежі  ліквідували.

Загалом з початку року в області трапилося 221 пожежа на відкритих територіях на площі понад 653 гектари, 1 пожежа на торфовищі та 1 пожежа  у лісі.

«Ризик виникнення пожеж в екосистемах в області й на території усієї держави залишається високим. Наслідки такого злочинного господарювання на своїй землі були відчутні й у мирний час. Нині ж, коли необхідно акумулювати наші сили для захисту рідного краю, на гасіння пожеж сухої трави затрачається чимало людських і матеріальних ресурсів.  Тож, рятувальники закликають громадян припинити спалювання сухої рослинності! Пам’ятайте: такі дії у воєнний час прирівнюються до диверсії і передбачають суворе покарання. Захищайте землю, на якій живете, а не знищуйте її!», – наголошують рятувальники.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: