21:47, 07 Червня 2022

З Волині на Донеччину за час повномасштабної війни передали 900 тонн допомоги

На передову відправлять новий вантаж із медичним обладнанням.

Про це під час зустрічі з головою Волиньради повідомив народний депутат України Дмитро Лубінець, йдеться на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

Приводом для зустрічі став ще один надзвичайно потрібний транш допомоги. Через народного обранця на передову Григорій Недопад передав три дефібрилятори та зарядний пристрій до них. Обладнання знайшли у закордонних партерів і вже через день його привезли на Волинь.

«Це портативне обладнання, отже його можна використовувати і в польових умовах. Саме тому ми хочемо передати це устаткування туди, де зараз ведуться найважчі баталії. Я дуже сподіваюся, що воно допоможе врятувати не одне життя», – зазначив Григорій Недопад.

Дмитро Лубінець повідомив, що дефібриляторами обладнають карети швидкої, які працюють на передовій у Донецькій та Луганській областях:

«Цьому обладнанню дуже зраділи наші військові медики. Воно вкрай потрібне, бо, з’ясувалося, що наші захисники на полі бою гинуть не лише від куль, а й від інфаркту через фізичне та психологічне виснаження».

Принагідно народний депутат відзвітував, що з моменту повномасштабного вторгнення Донеччина отримала від Волині 900 тонн різноманітної гуманітарної допомоги.

«Це десятки гумконвоїв, це тисячі кілограмів продовольства, медикаментів, військового спорядження. От і сьогодні поїду не з порожніми руками: окрім дефібриляторів везу від вас на передову тушкованку і розкладачки. Я надзвичайно вдячний за підтримку усім благодійникам, меценатам, волонтерам, волинянам, команді голови обласної ради та своїм колегам від Волині у парламенті», – зазначив народний депутат.

Григорій Недопад запевнив, що Волинь і надалі справно допомагатиме фронту та виконуватиме роль надійного тилу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: