15:14, 08 Лютого 2020

З понеділка муніципали продовжать демонтаж паркану на ринку «Центральний» у Луцьку

10 та 11 лютого 2020 року (понеділок та вівторок) департамент муніципальної варти продовжить демонтаж паркану, що встановлений навколо ринку «Центральний».

Про це муніципали повідомили у «Фейсбук».

Роблять це на виконання пункту 5 рішення Луцької міської ради від 29.01.2020 № 69/1 «Про припинення права постійного користування комунальному підприємству «Луцькі ринки» земельною ділянкою».

Заходи проводитимуть з метою вільного доступу до конструкцій осіб, які виявили бажання самостійно вивезти незаконно розміщені контейнери з території на Глушець, 1.

«Одночасно повідомляємо, що вказаний паркан не є власністю суб‘єктів підприємницької діяльності або інших осіб, що здійснюють діяльність на території земельної ділянки за адресою вул.Глушець,1. Через це департамент муніципальної варти Луцької міської ради офіційно звернувся до правоохоронних органів щодо необхідності забезпечення безперешкодного проведення демонтажу вищевказаної огорожі, недопущення нанесення травм працівникам департаменту муніципальної варти сторонніми особами та забезпечення дотримання порядку», – йдеться у дописі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: