21:47, 15 листопада 2021

З доходів працюючих лучан для потреб армії сплатили майже 148 мільйонів гривень військового збору

Упродовж січня-жовтня цього року з легальних доходів лучан до держбюджету надійшло майже 148 мільйонів гривень військового збору.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Таким чином, наразі для фінансування національного війська з офіційних доходів лучан сплатили на 24 відсотки більше проти аналогічного періоду торік.

Військовий збір, що сплачується з легальних доходів громадян, належить до вагомого джерела бюджетних надходжень для фінансування армії. Ріст надходжень військового збору свідчить, що більшість працедавців обласного центру Волині – відповідальні платники податків.

Саме зараз кожен, хто раніше отримував доходи, але не повною мірою сплачував податки, має законні підстави легалізувати набуті активи, – нагадують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

Щоб скористатися правом на податкову амністію до 1 вересня 2022 року потрібно заповнити в Електронному кабінеті і подати одноразову добровільну (спеціальну) декларацію, згодом сплатити передбачений спеціальний збір. Про те, як це зробити правильно – детальна інформація в банері «Одноразове добровільне декларування».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: