17:11, 15 листопада 2019

З 11 грудня у Луцьку не можна буде оплатити проїзд готівкою

Сьогодні, 15 листопада, під час позачергового засідання виконавчого комітету, прийняли рішення «Про впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті та визначення особи, уповноваженої здійснювати справляння плати за транспортні послуги у м. Луцьку».

Про це повідомили на сайті Луцької міської ради.

Згідно з рішенням, ТОВ «СІТІ КАРД СИСТЕМ» визначили єдиною особою, уповноваженою здійснювати прийняття оплати за транспортні послуги в громадському транспорті.

Одночасна робота двох і більше автоматизованих систем обліку оплати проїзду, використання електронних квитків чи інших не передбачених способів оплати проїзду в громадському транспорті Луцька забороняється.

Окрім того, усі перевізники міського пасажирського транспорту, незалежно від форм власності, зобов’язані невідкладно приєднатися до автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті та встановити обладнання, необхідне для забезпечення її роботи. Рух транспортних засобів на міській маршрутній мережі без зазначеного обладнання, або ж з вимкненим обладнанням, заборонено. Остаточно електронна система оплати проїзду стане єдиним способом оплатити проїзд у громадському транспорті міста з 11.12.2019 року.

Під час засідання виконкому начальник управління транспорту та зв’язку Володимир Степанов розповів, що на разі у міському громадському транспорті встановили близько 140 валідаторів електронного квитка, систему відеоспостереження, оголошення зупинок та систему GPS-навігації, а також видали близько 100 тис. електронних квитків.

«Сьогоднішнє рішення є підтвердження того, що на території міста Луцька діє лише один оператор електронної системи оплати проїзду — ТОВ «СІТІ КАРД». Усі інші маніпуляції з боку перевізників будуть присікатися, за це вони будуть відповідати перед законом. Єдиний QR-код, який буде погодженим Луцькою міською радою, є QR-код оператора», — зазначив перший заступник міського голови Григорій Недопад.

Секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт додав:

«Це рішення стане ще одним кроком назустріч впровадженню електронного квитка у нашому місті. Розуміємо, що йдемо першими, та робимо кроки, після яких виникає багато питань. Сьогодні ми оперативно реагуємо на всі ці питання, знаходимо відповіді та рухаємося у прийнятому нами стратегічному напрямку. Лучани повинні користуватися можливістю оплатити проїзд електронною карткою так, як роблять це люди в інших містах Європи», — сказав Григорій Пустовіт.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: