22:43, 05 Серпня 2021

Юний спортсмен із Боратина представлятиме Україну на Всесвітніх учнівських спортивних іграх

Доки у Токіо вирують справжні олімпійські пристрасті волинські спортсмени також виходять на світову арену. Житель села Боратин Юрій Черняк (тренери Дмитро Петрочук, Віталій Гнатюк) візьме участь у ISF U15 World School Sport Games 2021, які відбудуться 11–19 вересня у Белграді (Сербія).

Про це повідомляють на веб-сайті Боратинської міськради.

Всесвітні учнівські спортивні ігри проводяться вперше в історії Міжнародної федерації учнівського спорту. Змагання зберуть 1 831 учня із 39 країн світу у 14 видах спорту: бадмінтон, баскетбол, баскетбол 3х3, боротьба вільна та боротьба греко-римська, волейбол, дзюдо, карате, легка атлетика, плавання, спортивне орієнтування; теніс настільний, тхеквондо (ВТФ), футбол, шахи. Загалом розіграють 172 комплекти медалей.

Юрій представлятиме Україну та Боратинську громаду у змаганнях зі спортивного орієнтування. Для нього це перший турнір такого рівня, втім юнак каже, що хвилювань немає: «Зараз не думаю про напругу або конкуренцію, усі свої сили зосереджую на підготовці. Тренування завжди забирають у мене багато часу – 5-6 днів на тиждень, а перед Всесвітніми іграми доведеться попрацювати ще інтенсивніше. Сподіваюся на хороший результат».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: