08:43, 28 Липня 2026

У Польщі затримали двох підозрюваних у побитті подружжя українців

У Вроцлаві затримали двох чоловіків, яких підозрюють у жорстокому побитті громадян України. Один із них намагався залишити місто, але був затриманий бійцями антитерористичного підрозділу поліції.

Про це у соцмережі X повідомив міністр внутрішніх справ і адміністрації Польщі Марцін Кєрвінський, передає «Укрінформ».

«Жорстоке насильство ніколи не залишиться безкарним. Поліцейські Вроцлава затримали двох чоловіків, підозрюваних у жорстокому побитті громадян України. Обидва мали судимості. Одного із них полійцейські антитерористи затримали, коли він намагався залишити Вроцлав», – написав Кєрвінський.

В інформаційному просторі Польщі з’явилося резонансне відео, на якому троє чоловіків б’ють чоловіка та жінку, яка намагалася їх розборонити. З повідомлень родичів постраждалих стало відомо, що на молоде подружжя українців напали троє поляків, а напад однозначно мав національне підґрунтя.

На інцидент відреагувало Генеральне консульство України у Вроцлаві та Посольство України у Варшаві.

Як повідомили «Укрінформу» у Генконсульстві, ця справа перебуває на їхньому контролі, українські дипломати вже встановили контакт з постраждалими та членами їхньої родини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: