11:12, 20 Червня 2021

Юні жителі громади поблизу Луцька зняли відеопривітання до Дня тата

Відеопривітання для татусів підготували юні жителі Боратинської громади.

Про це повідомляють на веб-сайті Боратинської громади.

«Тато, таточко, батько… Скільки тепла та ніжності у цих простих, але головних словах. А чи завжди ми знаходимо час, щоб сказати найріднішому як ми його любимо, як він нам потрібен, що для нас означає? День тата, який щороку відзначають в Україні у третю неділю червня, прекрасна нагода висловити свої почуття.

А які ж татусі у Боратинській громаді? Про це ми можемо дізнатися від найменших жителів громади, які приготували відеопривітання для свої татусів.

Щиро вітаємо усіх, хто носить ім’я «Тато» зі святом!

Мудрий і сильний, добрий і справедливий, найкращий у світі таким є тато для кожного з нас. Це він турботливо вкриває теплою ковдрою на ніч, це його веселі жарти перетворюють вихідні на суцільний згусток позитиву. Саме татові натруджені руки допомагають змайструвати першу в житті годівничку, а його гострий розум завжди виручає під час розв’язання підступної задачки.

Дорогі татусі, прийміть найщиріші вітання з нагоди цього свята. Нехай Ваша праця і старання будуть завжди оцінені. Нехай здоровими й щасливими зростають Ваші діти. Поваги Вам і шани від людей, а від Всевишнього – благословення Вам і Вашим родинам», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: