18:24, 26 Травня 2022

Юні волиняни прославили Україну на міжнародних змаганнях

Вихованці обласного та міського центрів позашкільної освіти здобули першість на міжнародних змаганнях зі спортивної радіопеленгації.

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

Змагання за Кубок Європи зі спортивної радіопеленгації проходили у польському місті Замость за участю чотирьох країн. Україну представляли три команди – з Києва, Волині та Хмельниччини. Змагалися юнаки та дівчата віком від 14 до 18 років.

Як розповів один з наставників волинської команди – викладач обласного центру позашкільної освіти Анатолій Долинський, боротьба була доволі напруженою. Молодь змагалася упродовж трьох днів на дистанції сім кілометрів, демонструючи одночасно і фізичну витривалість, і спритність, і кмітливість, і знання з орієнтування на місцевості. За результатами перегонів перше місце у командному заліку дісталося волинянам.

Директорка центру позашкільної освіти Волинської обласної ради Оксана Філіпчук повідомила, що 5-ро вихованців обласного комунального закладу вже готуються до участі у Чемпіонаті світу зі спортивної радіопеленгації, який відбудеться наприкінці червня у Румунії. Вона також зазначила, що адміністрація центру шукає можливості та засоби, аби доправити дітей на ці престижні змагання.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: