11:38, 07 Червня 2024

Юні лучани побували у музеї всесвітньо відомого композитора Ігоря Стравінського

За результатами мистецької рейтингової акції «Овація», що традиційно проводиться серед учнів та творчих колективів мистецьких шкіл Луцької міської територіальної громади, 113 творчо обдарованих дітей побували у музеї всесвітньо відомого композитора Ігоря Стравінського, що в місті Устилуг.

Про це йдеться на сайті Луцької міськради.

Діти упродовж дня перебували на території садиби, де композитор написав найкращі свої твори, спілкувалися з учнями місцевої школи мистецтв.

Під час арт-пікніку учні Луцьких музичних шкіл, Княгининівської та Устилузької шкіл мистецтв презентували свій талант, музикували, виконували пісенні твори.

Учні Луцької художньої школи та класу образотворчого мистецтва Княгининівської школи мистецтв свої емоції та історичну будівлю музею та навколишні краєвиди відобразили на папері, взяли участь у пленері, оглянули виставку робіт учнів Устилузької школи мистецтв.

Діти надихнулися творчістю великого композитора, отримали незабутні враження та позитивні емоції.

Директорка департаменту культури Тетяна Гнатів зустрілася у музеї з Устилузьким міським головою Віктором Поліщуком. Обговорили питання щодо співпраці закладів культури, організації спільної проєктної діяльності. Тетяна Гнатів подякувала за сприяння в організації перебування в Устилузі дітей луцької громади, запросила учнів Устилузької школи мистецтв до Луцька.

Поїздка організована департаментом культури Луцької міської ради за кошти місцевого бюджету.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: