22:58, 23 Серпня 2021

Юні лучани дізнавалися про особливості роботи міського голови

Сьогодні у нашому місті відбувається презентація інтерактивної дитячої книги «У міста є я», автором якої є засновниця Міжнародного саміту мерів Ірина Озимок. Це перша книга в Україні, яка розповідає юним читачам про механізми функціонування міст та роль жителів у формуванні майбутнього своєї громади.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Передувала події, зустріч юних лучан з міським головою Ігорем Поліщуком.

Розпочався захід з екскурсії приміщенням Луцької міської ради, яку дітям провела заступник міського голови Ірина Чебелюк разом із секретарем міської ради Юрієм Безпятком.

Побачили діти й кабінет міського голови, господар якого Ігор поліщук розповів присутнім про особливості роботи міського голови, як функціонує система влади у місті, про роботу депутатів міської ради, членів виконавчого комітету, як відбувається наповнення міського бюджету і куди потім ці гроші спрямовують.

Діти уважно все вислухали, задавали питання міському голові та з радістю фотографувалися у кріслі міського голови.

Також юні лучани мали змогу відчути себе депутатами, адже попрацювали у сесійній залі, де обранці громади приймають важливі рішення для розвитку Луцька та приєднаних населених пунктів.

Автор книги “У міста є я” Ірина Озимок, яка була модератором екскурсії, подякувала міському голові Ігорю Поліщуку за зустріч та можливість поспілкуватися.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: