21:39, 31 Березня 2019

Юлія Тимошенко не визнає результати екзит-полу і стверджує, що вийде в другий тур

Кандидат у Президенти України Юлія Тимошенко заявила, що, згідно з отриманими її командою даними власних соціологічних опитувань виборців, вона проходить до другого туру виборів. Вона навела такі цифри: за Володимира Зеленського проголосували 27%, за Тимошенко – 20,9%, за Петра Порошенка – 17,5%.

Про це інформує «Уніан».

«Я переконана, що покладатися сьогодні в нашій країні без демократії, без справжньої соціології, з великими мільярдними ресурсами, які витрачені на підкуп виборців можливо тільки на протоколи дільничних і окружних виборчих комісій із мокрими печатками та оригінальними підписами. Я стверджую, що наша команда проводить паралельний підрахунок голосів, які ми почнемо оголошувати від 24:00», – сказала політик. Тимошенко закликала суспільство не сприймати соціологію, яка називається екзит-пол як істину останньої інстанції.

«Це – абсолютно маніпулятивна і нечесна річ», – додала вона.

Так, у штабі лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко озвучили свої попередні результати голосування на президентських виборах: 27% – у шоумена Володимира Зеленського, 20,9% – у Тимошенко, 17,5% – у чинного глави держави Петра Порошенка.

Про це заявив народний депутат України Сергій Соболєв (фракція «Батьківщина») на брифінгу в Києві у виборчому штабі Юлії Тимошенко, озвучуючи свої дані попереднього підрахунку голосів. Він зазначив, що дані отримано «від наших представників на майже 18 тисячах із 29,5 тисяч виборчих дільниць, і ці дані оброблені станом на 19 годину 40 хвилин». «В результаті обробки цих даних ми вам надали результати зведені як єдине ціле», – сказав він. «З майже 18 тисяч виборчих дільниць, на жаль, ми не змогли репрезентативно представити саме віддалені сільські виборчі дільниці», – зауважив Соболєв. За його словами, «виходячи з усіх попередніх даних ми вважає, що це дає підстави як мінімум від 2 до 3% …приріст нашому кандидату Юлії Тимошенко».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: