15:16, 15 Липня 2019

Єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл відсвяткував ювілей. ФОТО

14 липня з нагоди святкування 60-літнього ювілею єпископа Волинського і Луцького Нафанаїла, у нижньому храмі кафедрального собору Всіх Святих землі Волинської, відбулась святкова Божественна літургія, яку очолив керівник справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

Про це інформує Волинська єпархія УПЦ МП.

Як зазначили у прес-службі, долучитись до вітань та взяти участь у святковій Божественній літургії прибули митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, митрополит Сарненський і Поліський Анатолій, митрополит Почаївський Володимир, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, митрополит Володимир-Волинський і Ковельський Володимир, архієпископ Городницький Олександр, ректор Почаївської духовної семінарії архієпископ Шумський Іов, єпископ Дубенський Пимен, клірики кафедрального собору, духовенство Волинської єпархії та гості у священному сані.

“Окрасою Божественної літургії був чудовий спів архієрейського хору кафедрального собору під керівництвом Марії Вислоцької – “Волинські дзвони” та хору священників Волинської єпархії під керівництвом протодиякона Михайла Абрамчука. Після читання Євангелія зі словом проповіді до прихожан звернувся митрополит Антоній. Владика нагадав присутнім про сьогоднішнє Євангельське читання та про сотника, який вразив Христа силою своєї віри й надії на Божу милість та могутність. Керуючий справами УПЦ закликав прихожан, у цей непростий час випробувань, бути твердими у сповіданні своєї віри та триматись істинної Христової Церкви”, — йдеться у повідомленні.

Також, як зазанчають у прес-службі, після завершення Літургії зі словом привітань до єпископа Волинського і Луцького Нафанаїла звернувся митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, який передав вітання та високу церковну нагороду від Предстоятеля Української Православної Церкви митрополита Онуфрія – орден рівноапостольного князя Володимира Великого ІІ ступеня.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: