17:00, 12 Вересня 2019

Який ріелтор краще – «на зарплаті» чи приватний

У чому різниця між приватним ріелтором та тим, який працює на фірму розповідає експерт із продажу нерухомості. 

Приватні маклери, котрі діють у форматі «сам на себе», працюють за комісію, без зарплати. Жодних «ставок» і фіксованого графіку, тут рівень заробітку залежить виключно від самого діяча.

«Якщо маклер не продає Вашу  квартиру, значить, він продає іншу (або свою нирку)» — зазначає менеджер компанії «Атланта Нерухомість» Дмитро Хоміч.

Яку мету Ви поставили маклеру? Продати максимально швидко? Продати максимально дорого? «Виставити за тією ціною, яку я хочу, і подивитися як піде?». Підхід до роботи буде різний. Дуже часто, в погоні за комісією, маклер/брокер погодиться з будь-якої Вашою ціною, але якщо об’єкт не продається за два місяці – голод бере своє і він переключається на інші квартири.

Часом об’єкт висить в рекламі 1-2 роки, але продається він тоді, коли клієнт дійсно цього захоче. Відбувається квантовий стрибок в рекламі, збільшення показів і угода протягом одного місяця. Це – за умови співпраці з фахівцем, на основі ексклюзивного договору про співпрацю.

«Якщо хочеш новий імідж – ти йдеш до професійного стиліста, а не чекаєш, поки сам станеш блакитнооким блондином», — наголошує експерт.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: