21:16, 11 Травня 2021

Які результати малої приватизації на Волині

З початку року в області регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях оголосило 18 аукціонів з продажу об’єктів малої приватизації державної власності.

Про це інформують на сайті Волинської ОДА.

Відтак, за результатами аукціонів, проведених регіональним відділенням Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях, уклали шість договорів купівлі-продажу. До державного бюджету надійшло понад 4,8 млн гривень. Загалом у проведених аукціонах з початку року взяли участь 46 учасників. Частина з оголошених аукціонів відбудеться у травні цього року.

Нагадаємо, що приватизація державної власності в Україні відбувається у відповідності з Законом України «Про приватизацію державної та комунальної власності». Згідно з цим законодавчим актом, до об’єктів малої приватизації належать ті, вартість активів яких згідно з даними фінансової звітності за останній звітний рік є меншою за 250 млн грн.

Дізнатися про актуальні аукціони на Волині можна на Телеграм-каналі на офіційній сторінці ФДМУ у Волинській області та на сайті “ProZorro.Продажі”. Перелік доступних для приватизації об’єктів в Україні, у тому числі на Волині,  доступний за посиланням.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: