12:56, 15 Березня 2020

Які пункти пропуску закривають. ПЕРЕЛІК

З 00:00 хв. 17 березня (вівторок) до 3 квітня Україна закриває міжнародне регулярне пасажирське сполучення. З 00 00 хв. 16 березня (понеділок) до 3 квітня Україна тимчасово забороняє іноземцям та особам без громадянства в’їзд на територію. З 00:00 хв. 16 березня (понеділок) призупиняють роботу 107 пунктів пропуску та пунктів контролю на державному кордоні. На низці ПП пішохідне сполучення призупиняється повністю.

Про це повідомили у прес-службу Державної митної служби України.

Виняток – особи, що мають право на постійне або тимчасове проживання на території України; є подружжям або дітьми громадян України; водії та обслуговуючий персонал вантажних транспортних засобів; члени екіпажів; представники офіційних міжнародних місій, диппредставництв, організацій та члени їх сімей.

Українці, які не встигнуть повернутись додому до 17 березня, мають контактувати з нашими посольствами та консульствами за кордоном. Міністерство закордонних справ рекомендує знайти сторінку посольства чи консульства України у країні перебування, знайти адресу електронної пошти чи посилання на сторінки у соцмережах — і написати листа/повідомлення. Кажуть, відповідають цілодобово: і на вихідних, і ввечері, і вночі.

Телефон гарячої лінії МЗС: +38 (044) 238-16-57. Є робочий мейл: cons_or@mfa.gov.ua 

Нижче можна ознайомитися із переліком, які пункти пропуску закривають.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: