16:11, 16 Квітня 2021

Які принципи роботи рієлтора-професіонала

Як має працювати рієлтор, які у нього є принципи та чи є те, що може заважати рієлтору, якщо він справді професіонал? 

Про це розповідає менеджер з продажу житлової нерухомості компанії “Атланта Нерухомість” Дмитро Хоміч. 

У своїй роботі він використовує кілька принципів, які є фундаментом його професійної діяльності. Ось вони:

«Будь-який об’єкт продається». Не буває поганої карми, жахливих сусідів, невдалого розташування  та інших стандартних мантр «неліквідності». Виважена ціна, потужна реклама і продумана стратегія продажу «точить» будь-який камінь до форми успішного продажу. Уся відповідальність за процес – тільки на мені, але задля максимально вдалого результату вимагаю повної віддачі від продавця.

До перемоги – лише разом.

«Ти крутий рівно настільки, наскільки був крутим твій крайній виступ». Не важливо, за скільки  десятків тисяч доларів ти продав об’єкт в минулому місяці – сьогодні у тебе однокімнатна малосімейка і твій професіоналізм оцінюється виключно успішністю її продажу.

І так – кожного дня, з кожним об’єктом.

«Кожен, хто зателефонував/написав/оглянув об’єкт – потенційний покупець». Не буває неправильного одягу, невідповідного тону розмови і неадекватних пропозицій по ціні.

Людина поцікавилася – отже, вона може купити.

«Будь-яка пропозиція – це трамплін для можливого продажу». Розстрочки, кредити, державні програми, розрахунок юанями – ніщо не буде перепоною на шляху до успішного завершення процесу.

«Клієнту потрібен результат» Не важливо, скільки у мене досвіду, наскільки круту рекламу я зробив або скільки грибів я зібрав на вихідних: якщо я не продаю об’єкт свого клієнта – я не виконую свою роботу.

Послуга рієлтора – сервіс, а не послуга; кожен клієнт – не данність «згори», а шанс проявити себе в якості професіонала.

Телефон для консультацій рієлтора – (067) 450-69-79; (099) 450-69-79.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: