17:16, 22 Червня 2020

Які переваги квартири на першому поверсі

«Тільки не перший поверх», «Крайні поверхи не пропонувати», «Перший і останній поверхи не розглядаємо» – дуже і дуже популярна фраза пошукачів житлової нерухомості.

Та чи все так критично і безапеляційно, зокрема – для квартир на перших поверхах? Розповідає менеджер компанії «Атланта Нерухомість»  Дмитро Хоміч.

Так, очевидними перевагами квартир на першому поверсі є:

– Вартість. Ціни на квартири перших поверхів, як правило, на 10-30 % нижчі, в порівнянні з іншими поверхами.

– Оптимальний варіант для людей похилого віку, інвалідів, молодих сімей, у яких є маленька дитина і є «жива» потреба щодня користуватись дитячим візочком.

– Евакуація мешканців перших поверхів завжди проходить легше і швидше.

– Фобії. Квартира на першому поверсі – чудовий варіант для людей, які панічно бояться висоти або страждають клаустрофобією (для таких людей поїздка у замкнутому просторі ліфта – справжнє випробування).

– Зручно. На перший поверх завжди легше завозити будматеріали під час ремонту чи піднімати тяжкі сумки, і взагалі – будь-які вантажі. А ще – можна бігати на вулицю у своїх справах із спритністю приватного домовладця.

– Бізнес. В окремих випадках квартиру на першому поверсі можна перевести в комерційну нерухомість, що відкриває перспективу її подальшого вигідного продажу або здачі в оренду.

– Бонуси. На перших поверхах є можливість добудувати лоджію, балкон, облаштувати окремий вхід і навіть посадити власний квітник або – невеликий садок.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: