08:01, 30 Жовтня 2019

Які критерії продажу житлового будинку

 Продажі йдуть, але продавці дороговартісних котеджів все ще роблять «бла-бла-бла» і затуляють вуха, коли озвучуєш цінові межі реальних покупців, готових придбати їх будинок — розповідає менеджер з продажу житлової нерухомості компанії «Атланта Нерухомість» Дмитро Хоміч.

Саме по собі місцерозташування «у місті» нічого не вартує для типового покупця елітної нерухомості з цінником вище 100 000 у. о. У такого клієнта є автомобіль (як правило – їх мінімум два) і будинок потрібен для шашликів і відчуття щастя – у таких людей відсутня потреба кожного дня прокидатися о 7:00 та поспішати на завод, додаткові ж 8-10 км на швидкості по автомагістралі взагалі можуть бути бонусом життя за межами міста.

Якщо Ваш будинок відповідає критеріям сучасного котеджу зразка 2010+ (енергоефективний, невелика площа скління, грамотне використання внутрішнього простору, зручне місце розташування) – спіть спокійно, Ви знайдете свого покупця.

Якщо ж від об’єкту віє «фльор» 90-х (400+ метрів, вікна-бійниці, котельня на задньому дворі і це все знаходиться в межах ділянки розміром з паркувальне місце) – рубайте ціну з плеча: навіть у «золоті часи» покупці покрутять носом.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: