18:51, 31 Серпня 2019

Які фото не можна додавати в оголошення про продаж квартири?

Є певні види фотографій, які не варто ні в якому разі додавати в оголошення про продаж квартири – вони лише відлякають потенційного клієнта.

За словами менеджера з продажу житлової нерухомості компанії «Атланта Нерухомість» Дмитра Хоміча, можна виділити ТОП-5 фотографій, які змушують покупців закрити Ваше оголошення.

5. М’які іграшки. Строкаті єдинороги і пухкі ведмеді розміром з кімнату збивають із сприйняття квартири, її площі і ремонту.

4. Меблі. П’ять шаф/сервантів у стандартній кімнаті, нехай і придбані «по блату» в часи максимального дефіциту – надто багато. Відчуваєте їх величезну цінність – краще заберіть їх ще до моменту виходу на ринок, якщо ж самостійний вивіз раритету неможливий – дайте оголошення з адекватним цінником в інтернет: завжди знайдуться мотивовані сусіди, дачники чи звичайні перекупи.

3. Фотографія техпаспорту. «Ксерокопія фотографії малюнка від руки» — не найкращий початок візуалізації дизайн-проекту своєї майбутньої квартири. Якщо у Вас приватний будинок – тим більше потрудіться конвертувати вибух цифр і посилань на папері в наочний план по поверхах, з підписаними кімнатами, допоміжними спорудами, кухнею й гаражем.

2. Немає фотографій взагалі. Часто квартира вартує як хороший автомобіль. Всі знають, як він виглядає, і все ж, обираючи особисто свій — п’ять разів прокрутять екран фотографії, перш ніж зважитися зателефонувати. Чому з квартирою повинно бути інакше?

Інвалідне крісло/милиці. Це табу. Купівля квартири – щастя. Тож не перекладайте «спадок» Вашого покійного дідуся/бабусі на плечі іншого. Ніхто не залишає вставні щелепи в бардачку машини перед її продажем, і ніхто не буде за ринкову ціну купувати сторінку Вашої історії, яку Ви самі полінувались «перегорнути».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: