18:42, 06 листопада 2019

Які фірми та підприємці у Луцьку найбільше боргують за опалення. ПЕРЕЛІК

Комунальні установи та підприємства, скандальні підприємці та приватні фірми, серед них підприємство брата депутата Луцькради та підприємство, яке було пов’язане із дружиною депутата Волиньради, боргують ДКП «Луцьктепло» великі суми за опалення.

Інтернет-видання «Волинь Online» проаналізувало, хто ж боргує найбільше.

Найбільша сума, яку заборгували ДКП «Луцьктепло» складає 1,3487 мільйона гривень. І боргує її комунальна установа «Управління будинком Волинської обласної ради».

Далі у позиції йде комунальне підприємство «Зелене господарство м. Луцька», яке вже декілька років перебуває у стадії припинення. Його борг складає 469,784 тисячі гривень.

Третю сходинку боржників зайняло комунальне підприємство «Iнформацiйно-аналiтичний центр «Волиньенергософт» –  борг становить 440,231 тисячі гривень.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Енерго-сервiсна компанiя «Луцькi комунальнi системи» заборгувало 379,968 тисячі гривень. До слова, учасником цього товариства у минулому році була дружина депутата Волиньради, екс-заступника Голови Держлісагентства Володимира Бондаря Світлана Бондар. Про те, що вона була учасником свідчить інформаційно-аналітична система «YouControl». Товариство має розмір статутного капіталу лише 884 гривні та податковий борг у сумі 170 гривень, окрім цього на нього відкрили чотири виконавчі провадження.

На п’ятому місці серед боржників – підприємець Кушнiр Наталiя Олександрiвна. Вона боргує 310,95 тисячі гривень. Жінка у Луцьку – відома скандальна забудовниця. І уже неодноразово воювала із сусідами то за підвал, то з місцевими мешканцями за прибудинкові території тощо. Зараз на неї є вісім виконавчих проваджень.

ДП «Державний науково-дослiдний та проектно-вишукувальний iнститут «НДIпроектреконструкцiя» заборгувало 225,842 тисячі гривень.

Товариство з обмеженою вiдповiдальнiстю «Волиньметбуд» – боргує 200,465 тисячі гривень. Його власник – брат депутата Луцькради Валерія Бондарука Юрій Бондарук.

Державне комунальне пiдприємство «Флоpа-сеpвiс», що перебуває у стані припинення, заборгувало 167,344 тисячі гривень.

Товариство з обмеженою вiдповiдальнiстю «АЙС НО» боргує 166,049 тисячі гривень.

Усього у списку боржників ДКП «Луцьктепло» – 37 підприємств та підприємців на суму 8,44 мільйона гривень.

Використання цього матеріалу без дозволу редакції інтернет-видання «Волинь Online» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних мереж). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну пошту: volynonline.news@gmail.com

Інтернет-видання «Волинь Оnline» існує за кошти краудфандингу, або ж громадського співфінансування – пропонуємо підтримати нас фінансово на будь-яку суму від 1 гривні, якщо Вам цікаво і надалі читати нас

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: