16:37, 19 Лютого 2020

Яке житло зараз в тренді

Експерти з нерухомості розповідають, яке житло зараз в тренді і куди краще вкладати гроші. Зокрема радять звертати увагу на негабаритні квартири.

Про тренди в нерухомості розповів менеджер компанії «Атланта Нерухомість» Дмитро Хоміч.

«Інвестори, які вивчають можливість вкладення власних коштів у нерухомість, часто телефонують мені і запитують, що зараз в тренді і який тип житла є цікавим для інвестицій, – зазначає менеджер. – Таким людям я рекомендую звернути увагу на  негабаритні 1-кім. квартири, бажано – в новозбудованих будинках або у центральних районах (якщо мова йде про «вторинку»). І ось чому:

Негабаритні квартири більш ліквідні – людей з «меншими» чеками завжди більше, відповідно, більша кількість потенційних покупців/орендарів можуть дозволити собі подібне житло.

Негабаритні квартири більш вигідні в процесі утримання – давно минули часи, коли про  комунальні платежі особливо не задумувались – головне було пошвидше купити, а там «з часом заживем»; тепер на дворі 2020-й і наш шлях в Європу розпочався з європейських рахунків за «комуналку»: навіть самі заможні зараз ні-ні та й вимкнуть світло у пустій кімнаті й почистять зуби без шуму ввімкненої води.

Негабаритні квартири більш цікаві в плані дизайнерських рішень – на «зекономлені» квадратні метри можна дозволити собі дизайнера, який вміло і круто організує внутрішній простір квартири.

Як на мене, у найближчий час нас очікує хвиля популярності так званих «євродвушок» і «євротрьошок»: невеликої площі, з можливістю практичного зонування внутрішнього простору, де не буде коридорів-аеродромів, неінтегрованих лоджій і величезних автономних кухонь – ергономіка рулить, кожен квадратний метр можна обіграти не лише по фен-шую, але й з максимальною вигодою для проживання.

Великогабаритні квартири у Луцьку поступово стануть різновидом соцжитла, з низьким цінником і можливістю заселення великої кількості людей, або «еліткою», в сучасних престижних ЖК, дорогим наповненням і екстра-умовами проживання (закрита прибудинкова територія, система безпеки, достатня кількість паркомісць, консьєрж-сервіс, надійний ліфт і т.д)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: