Чого варті безплатні поради та чи потрібно їх дотримуватися розповідає менеджер з продажу житлової нерухомості компанії “Атланта Нерухомість” Дмитро Хоміч.
“Не люблю давати безкоштовні поради, які звучать в стилі “слухай, хочу тут квартирку купити, підкажи, куди там сходити, що перевірити і чи взагалі хороший варіант. Ну, по дружбі, — ділиться експерт. — Я не жадібний на безкоштовні поради, але, приймаючи подібний виклик, автоматично проектуєш на себе відповідальність за результат. Це ж не бажання отримати просту товариську пораду – людина очікує на твій дозвіл виконати певну конкретну дію, паралельно отримавши гарантії відсутності будь-яких ризиків для себе”.
Експерт каже, що це як знайомому лікарю на вулиці сунути своє червоне око або чорний зуб і запитати “Я тут спиртом фігану і таблеткою якоюсь закинусь, щоб по лікарнях не шастати лишній раз, ага?“.
І кого ми недобрим словом будемо згадувати, якщо втратимо очі або зуба – себе або друга-лікаря, який начебто ж сказав «що в принципі можна».
Медичні заклади, агентства нерухомості і юридичні контори не просто так організовані – це сукупність досвіду і чітких процесів щодо захисту від дурня і форс-мажорних обставин.
Будь-які дії «в обхід», «на власний розсуд» або «по дружбі» – на Ваш особистий страх і ризик.
Залишити відповідь