16:00, 30 Грудня 2020

Як впливає шаблонність оголошень на продаж квартир

Є стародавня легенда: коли з’явилося перше оголошення про продаж квартири, його текст  розлетівся по світу, як пісня – ніхто не знає точного автора, але всі прекрасно знають слова.  І з тих пір слова цієї «пісні» настільки популярні і часто вживані, що їх не змінити ні власною художньою  творчістю, ні жодними курсами копірайтингу. ⠀

Як каже менеджер з продажу житлової нерухомості компанії “Атланта Нерухомість” Дмитро Хоміч, змирилися всі: і тертий маклер з сивиною в бороді, і гарячий новачок, який планує відхопити свій перший мільйон до кінця кварталу.

Його рейтинг шаблонності звучить так:⠀

1. «Центр міста». Ніщо так не розширює географічні межі центральної частини міста, як ситуативний просторовий кретинізм власників нерухомості («В сенсі 5-та школа не центр?»)

2. «Ремонт робився для себе» (ага, з трепетною підсвідомою думкою «про тебе», наш щасливий покупець). “Можна в’їхати і жити” (навіть коли внутрішній стан – «виїхати і померти»). ⠀

3. «Хороші сусіди». Якщо вони і були дійсно «хорошими» (що далеко не завжди правда), то саме для попередніх власників. Для нових господарів квартири комунікація з сусідами – завжди цікавий і дуже непередбачуваний квест.

4. «Розвинена інфраструктура». Навіть у місцях, де вона на рівні ембріона («Вам поруч школу, торговий центр або місце роботи? – У ціну входить одне з трьох!»)

5. «Хороша транспортна розв’язка». Що значить – далеко від маршрутки, а у дворі немає вільного паркінгу?⠀Тридцять хвилин додаткової пішої прогулянки від зупинки або платної парковки виключно позитивно впливають на здоров’я – тут і м’язи розім’яли, і повітрям подихали, і руки накачали від важелезних пакунків.

6. «Вікна в зелений двір». («Бачите цю стіну в кількох метрах від вікна? Придивіться, на ній гілочка зелена? Ну ось»).⠀

І нарешті: “Власник. Агентствам прохання не турбувати”. Для багатьох власників нерухомості ця фраза діє як магічна мантра на легкий і максимально вдалий продаж.

“Дотримались усіх пунктів, результат все ще не прийшов? Звертайтесь у компанію «Атланта Нерухомість» – ми знаємо, як рекламувати неординарно й результативно!”, — каже експерт.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: