15:36, 11 Лютого 2019

Як продати заміську нерухомість біля Луцька: поради експерта

Як продати нерухомість за містом, де шукати своїх клієнтів та про що розмовляли із клієнтом, аби продати швидко та вигідно. 

За словами менеджера з продажу житлової нерухомості компанії «Атланта Нерухомість» Дмитра Хоміча, усю нерухомість на околицях Луцька можна умовно поділити на два типи:

1. Той, про який чули і знають 90 % лучан (Тарасове, Струмівка, Боратин, Рованці, Липини, у меншій мірі – Прилуцьке, Підгайці та ін.).

2. Село на «периферії цивілізації» (Кульчин, Жидичин, Піддубці, Сирники, Полонка і все в дусі «у нас великий населений пункт і зовсім недалеко від Луцька»).

Якщо у Вас перший варіант:

–  найміть ріелтора-професіонала;

– контролюйте його дії щодо маркетингу;

– коли потенційний покупець назве свою ціну – зважте всі «за» і «проти» цього варіанту: на об’єкт у Луцьку вже через годину може бути інший покупець – у приміському секторі може минути кілька тижнів. Або місяців.

Якщо у Вас другий варіант:

– «давіть» на місцевих. Чутки на околиці поширюються швидше, ніж пости в інтернеті, а банер й розклеєні оголошення в усіх можливо-неможливих місцях тут актуальні, як деінде;

– «давіть» на будинок. Технічні характеристики, внутрішній стан і ціна мусять стимулювати покупця приїхати до Вас. Не потрібно 80 фотографій довколишніх пейзажів, місцевих пам’яток і фоторобот відомих сусідів – опишіть це все у тексті свого оголошення, не більше;

– на показі відразу уточніть, місцевий чи не місцевий покупець. Відштовхуючись від цього або вказуйте переваги свого місцерозташування, або повністю зконцентруйтесь на плюсах власне об’єкта;

– відповідаючи на торг (нехай і непристойно-значний), пам’ятайте: ви на околиці, 10 разів подумайте, перед тим, як відмовити. Іншого клієнта може і не бути;

– безліч сайтів. Нерухомість у передмісті потенційні покупці часто шукають у найнеочікуваніших місцях – оголошення виставляйте на всіх сайтах, що знайшли у «Google».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: