16:01, 21 Лютого 2020

Як правильно вибирати чоловічі куртки*

Про те, що куртка повинна бути в гардеробі кожного чоловіка або хлопця давно всім відомо. Відомо так само, що мода на куртки змінюється дуже швидко і важливо встежити за нею, якщо ви людина, притримує модних тенденцій. Відомо ще й те, що модні чоловічі куртки можна легко знайти в інтернет-магазині “Bolf”.

Що важливо знати при виборі чоловічої куртки

Вибираючи куртку, ви вибираєте річ, яка буде говорити про ваш стиль, характер, настрій і, можливо, спосіб життя.

З огляду на всі модні тенденції, ні в якому разі не забувайте два головних правила: куртка повинна бути за розміром і зручною.

Як вибрати розмір чоловічої куртки

Дуже важливо, щоб куртка на вас була точно за розміром. Великий розмір буде безглуздо висіти на вас, а надто малий – сковувати рухи. Для того щоб правильно вибрати свою куртку, використовуйте розмірні сітки на нашому сайті і сантиметр. Тоді ви будете точно впевнені в своїй покупці.

Чи не робіть помилки, думаючи, що зимова куртка повинна прилягати до тіла. Розмір зимової куртки беруть, враховуючи розмір піджака – куртка буде більше його на один розмір. Такий сайз не буде сковувати ваші рухи.

Однак пальто-бушлат рекомендують брати розмір в розмір з піджаком. За таким же принципом сміливо вибирайте собі і демісезонні моделі курток.

Сучасна тенденція на оверсайз одяг може вас наштовхнути на думку про покупку куртки трохи більшою, ніж ви носите зараз. Однак не допускайте такої помилки — оверсайз популярний, але це не поширюється на куртки!

Вибір чоловічих курток за фасоном

При виборі куртки слід враховувати особливості своєї статури. Наприклад, чоловіки з великою постаттю, які надінуть об’ємний пуховик, будуть виглядати ще більше. Зворотною ситуацією буде худий молодик у чорній або навіть чорної облягає куртці.

Як уже згадувалося раніше, бушлат варто брати за розміром, так як його фасон робить фігуру об’ємнішим. З цього випливає, що бушлат, куплений на розмір більше, зробить вашу фігуру непропорційною. Така модель найкраще підходить для струнких чоловіків.

Купівля пальто – це заповітна мрія більшості чоловіків. Однак, якщо ви низькорослий, то вам слід утриматися від покупки довгих моделей. Візуально ви зробите себе ще нижче. І знову зворотний приклад: коротке пальто не підійде високим хлопцям або чоловікам.

Вибір чоловічих курток за матеріалом і якістю

Для повноцінного захисту в морозні дні зверніть увагу на довгі пуховики або парки. Але врахуйте свій спосіб життя: для людей, що активно переміщуються своїм ходом людей підійде холлофайбер, а ось власники власних авто можуть нарікати на довжину, яка буде заважати їм з комфортом сідати в машину. Останнім відмінно підійде шкірянка, розрахована на зимовий сезон.

Пам’ятайте про водонепроникності матеріалу. Це особливо важливо в регіонах з частими опадами або суворими зимами.

Наявність капюшона збільшує ступінь практичності вашої куртки, так як під час дощу, опади або просто мороз, він буде захищати вашу голову.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: