09:13, 12 Квітня 2023

Як працюватиме автоматизована система оплати проїзду у Володимирі. ВІДЕО

У Володимирі тривають підготовчі роботи до запуску автоматизованої системи оплати проїзду у громадському транспорті, яку впроваджує підприємство «Сіті-кард». Наразі в усіх міських маршрутках уже встановлені валідатори – пристрої для списування коштів зі спеціальних проїзних карток, банківських карток та QR-кодів на одноразовому квитку або ж у мобільному додатку.

Про це йдеться на сайті Володимирської міськради.

Завдяки переходу на автоматизовану систему оплати проїзду буде можливість вирахувати точну кількість пасажирів та пільговиків, а також відстежувати обсяги та рух готівки у міському транспорті. Крім того, стануть неможливими порушення графіків руху чи тим більше відсутність транспортних засобів на лінії, або їх не доїзд до окремих зупинок. Запровадження електронної картки дасть змогу поступово виявляти і розв’язувати всі проблеми цієї сфери.

Наголосимо, що спершу буде запроваджений перехідний період, який триватиме протягом літа, коли розраховуватись можна буде як готівкою, так і безготівково. Усі мешканці громади, які належать до пільгових категорій, матимуть можливість отримати картки для проїзду безплатно (наразі замовили перші три тисячі карток), а для учнів шкіл виготовлять окремі учнівські картки.

Отже, що таке валідатор, як ним скористатися та як можна буде оплачувати за проїзд у маршрутці, детальніше у відео.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: