19:30, 02 Березня 2020

Як обрати улюблені іграшки на довгі роки*

Матусі піклуються про усе: щоби дитина розвивалася відповідно до свого віку, росла у безпечному середовищі та отримувала максимум позитивних емоцій. Саме цього і допомагають досягти іграшки бренду One Two Fun.

Так улюблені герої будуть супроводжувати малюка протягом його зростання, адже бренд пропонує іграшки виняткової якості і для дітей будь-якого віку. Впевніться у цьому, завітавши на сайт https://auchan.ua/igrushki/.

Орієнтуємося на вік дитини

Бренд пропонує безліч цікавинок: від дрібних іграшок до домашніх розважальних комплексів відповідно до певної вікової категорії дітей:

Малюкам віком до 3 років пропонуються яскраві іграшки, що розвивають дрібну моторику, уяву про форму, колір.

Дітям віком 3–12 років сподобаються барвисті іграшки у вигляді улюблених героїв казок, мультфільмів або представників різних професій. Приготуйтеся до захопливих сюжетів за участі сміливих героїв!

Підліткам (12+ років) будуть до вподоби технологічні іграшки та настільні ігри. Проводьте більше часу разом із майже дорослою дитиною.

Що дитині до вподоби

У кожної дитини є своє уподобання щодо розваг, проте всі вони мають розвиватися фізично, розумово, емоційно. Бренд One Two Fun пропонує безліч варіантів іграшок для різних напрямів розвитку дитини. Обирайте те, що до смаку саме вашій:

Іграшки для малюків до 3 років спрямовані на розвиток дитини у всіх сферах діяльності.

Творчість. Навіть якщо важко говорити про мистецькі здібності дитини, вона все одно потребує самовираження. Креативні столи, дошки, набори для малювання, створення біжутерії та безліч інших виробів допоможуть відшукати та реалізувати творчі задуми будь-якої дитини.

Фізична активність — запорука здоров’я зростаючого покоління. Нехай зростання відбувається весело та цікаво! Ігрові столи, зброя, м’ячі, набори для ігор на відкритому повітрі, а також човни, машинки, гелікоптери на радіоуправлінні — дитина захопливо проводитиме час на вулиці як сама, так і з друзями.

Розвиток уяви. Безліч тематичних фігурок, облаштовані іграшкові будиночки, м’які іграшки, плеймобілі — все це дасть змогу дитині матеріалізувати свій уявний світ, розвинути творче мислення, поділитися своїми переживаннями з батьками та друзями. Вигадуйте історії разом та відшукуйте власний happy end знайомим сюжетам.

Рольові ігри. Наслідування — одна з найулюбленіших забав дітей. Коли дитина примірює на себе різні ролі дорослих, імітує відповідну поведінку, мову, вона розвивається як особистість. Обирайте іграшки цієї категорії, беручи до уваги вік дитини, та сприяйте природному дорослішанню вашого нащадка.

Для компанії. Спілкування — важлива складова розвитку дитини. Настільні ігри, стратегії, карти допоможуть навчити дитину спілкуватися з іншими, а також дотримуватися встановлених правил.

One Two Fun — це якісні іграшки для належного розвитку дитини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: