18:41, 28 Лютого 2023

Як обрати функціональний рюкзак на щодень та для особливих випадків*

Одним із найпопулярніших видів сумок сьогодні є рюкзаки. У більшості випадків (навчання, походи, спорт, подорожі) вони поза конкуренцією, а функціональність та зручність спонукає користувачів надавати рюкзакам перевагу перед іншими видами сумок навіть у повсякденному житті: поїздки на роботу, прогулянки з друзями, походи в кафе та шопінг.

Чому варто купити рюкзак?

Навіть, якщо ви не плануєте завтра вирушати в похід, є безліч причин купити рюкзак. Ми зібрали основні переваги рюкзаків, що роблять їх покупку такою чудовою ідеєю:

– Комфорт: зазвичай, рюкзаки мають широкі м’які лямки, які рівномірно розподіляють навантаження на плечі, що зменшує навантаження на спину. Особливо це актуально для похідних рюкзаків, що здатні вміщувати багато речей, і з якими потрібно долати великі дистанції. Та ви, напевно, помічали, що вага будь-якого багажу фактично не відчутна у рюкзаку.

– Місткість: попри візуально невеликі розміри, рюкзаки значно більше речей та предметів можуть вмістити, ніж інші види сумок. До того ж завдяки розподілу на різні відділення, ваш багаж завжди впорядкований та надійно закріплений.

– Функціональність: безліч кишень та відділень, що дозволяють грамотно зберігати те, що є всередині, а додаткові зовнішні кишені забезпечують зручний доступ до речей першої необхідності: вода, серветки тощо.

– Мобільність: з рюкзаком ваші руки абсолютно вільні і ви можете комфортно та безпечно їхати на велосипеді чи мотоциклі, разом з тим, не переймаючись про свій багаж.

– Безпека: в цей пункт можна помістити і можливість закріпити речі та зручно розподілити їх у відділеннях, наявність спеціальної захищеної кишені для ноутбука, а також відмітити додаткові ступені захисту деяких видів рюкзаків, як водонепроникність, міцність, стійкість до деформації тощо.

– Стиль: різноманіття видів та дизайнів робить рюкзаки популярними для різних вікових груп покупців.

Порада щодо вибору рюкзака

Не варто ганятися за модою та купувати рюкзаки з тонкими лямками, що врізаються в плечі. Це не про зручність, а швидше, навпаки. Особливо, коли обираєте місткий великий рюкзак. Мініатюрні жіночі рюкзачки, що замінили сумочку-клатч можуть бути більш стильними та менш функціональними без шкоди для спини.

Та якщо обирати рюкзаки для роботи, спорту, походів та поїздок, варто розглядати моделі, де довжину лямки можна самостійно регулювати, а якщо ви шукаєте похідний рюкзак, то зверніть увагу на грудний ремінь — насамперед, він повинен бути зручним та надійним.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: