16:28, 07 Вересня 2020
Як на вулиці Дубнівській у Луцьку планують покращити безпеку руху
Ліквідація зупинок поблизу ліцею № 28 та встановлення світлофора: про заходи з поліпшення безпеки дорожнього руху на аварійно небезпечному відрізку вулиці радилися у міськраді.
Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.
Сьогодні секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт провів робочу зустріч за участю депутатів міської ради Віктора Ящука, Олександра Кравченка, Юрія Безпятка, Андрія Білана, заступника начальника ГУНП України у Волинській області Сергія Козака, заступника начальника Луцького відділу поліції Юрія Сидорука, начальника управління патрульної поліції у Волинській області Департаменту патрульної поліції Андрія Крутеня, заступника директора департаменту ЖКГ Надії Коленди, начальника відділу інженерно-транспортної інфраструктури департаменту ЖКГ Володимира Козела, начальника управління транспорту та зв’язку міської ради Володимира Степанова, представників ініціативної групи мешканців вулиці Дубнівської щодо покращення безпеки дорожнього руху на цій вулиці.
Розпочинаючи зустріч, Григорій Пустовіт наголосив, що минулої суботи на пішохідному переході біля Луцького ліцею № 28 сталася ДТП, у результаті якої загинув школяр. Учора ж на місці трагедії він зустрічався зі стурбованими батьками школярів, які озвучили багато питань. Тож сьогоднішня розмова — про можливість їх вирішення.
Щодо ліквідації зупинок громадського транспорту біля Луцького ліцею № 28, начальник управління транспорту та зв’язку міської ради Володимир Степанов повідомив, що підготували проект рішення про виключення цих двох зупинок з затвердженого переліку. Це питання розглянуть 8 вересня під час позачергового засідання виконкому.
Ще одним питанням було встановлення знаку обмеження швидкості поблизу школи. Начальник відділу інженерно-транспортної інфраструктури департаменту ЖКГ Володимир Козел зауважив, що до кінця тижня відповідні дорожні знаки встановлять. Розробляється проект внесення змін у схему організації дорожнього руху. Після погодження її з патрульною поліцією, будуть встановлені дорожні знаки.
Щодо питання встановлення світлофору, то, за словами Володимира Козела, тут процедура значно довша. Першочергово буде замовлено проектну документацію. На її виготовлення необхідно щонайменше два тижні. Опісля проект проходитиме експертизу. Далі оголошуються конкурсі торги на визначення виконавця робіт. Згідно чинного законодавства, ця процедура триватиме місяць.
Григорій Пустовіт, у свою чергу, повідомив, що на будівництво світлофора із інфраструктурою необхідно орієнтовно 800 тисяч гривень. Кошти для цього планують передбачити у міському бюджеті на найближчій позачерговій сесії міської ради.
Також він додав, що направив лист до начальника управління патрульної поліції у Волинській області Департаменту патрульної поліції Андрія Крутеня з проханням провести аудит безпеки дорожнього руху біля навчальних закладів та закладів дошкільної освіти, терміново визначити небезпечні ділянки й подати пропозиції щодо підвищення безпеки на них.
За словами Андрія Крутеня, така робота проводиться постійно, але буде зроблена ще раз додатково і сформовані пропозиції.
Із завтрашнього дня інспектори ювенальної превенції проводитимуть у школах зустрічі з учнями щодо роз’яснення дотримання правил дорожнього руху, – повідомив заступник начальника ГУНП України у Волинській області Сергій Козак.
Залишити відповідь