22:45, 16 Березня 2023

Як на Волині укріплюють кордон із білоруссю

Ділянку українсько-білоруського кордону оглянув Луцький міський голова.

Про це у «Фейсбук» повідомив Луцький міський голова Ігор Поліщук.

«Сьогодні оглянув ділянку українсько-білоруського кордону, що у зоні відповідальності 6-го Волинського прикордонного загону. Протяжність території, яку охороняють наші прикордонники та  бійці тероборони, понад 200 кілометрів.

На кордоні повним ходом триває укріплення рубежів. Фінансово цьому сприяє і держава, і  чимало волинських громад – Луцька у їх числі. На оборонні редути ми виділили 2,5 мільйона гривень. Будують фортифікаційні споруди, постають спостережні вежі, копають протитанкові рови, зводять бетонні і сіткові паркани. Вони висотою у три метри і обтягнуті колючим дротом – єгозою. Аби заощадити виділені кошти, інженерно-будівельні роботи прикордонники проводять власними силами, без підрядників.

Також військові нарощують систему відеоспостереження. Натепер купили і встановили 16 відеокамер, 9 з них – тепловізійні, що можуть продивлятися територію на 5-7 км в глибину уночі. Звернув окрему увагу і на мобільну сонячну електростанцію. Вона теж уже працює й допомагає підживлювати багато об’єктів. Будемо й надалі допомагати, адже надійна оборона нашого краю – запорука відносно спокійного його жителів», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: