10:13, 29 Травня 2022

Як лучанам отримати компенсацію комунальних за прихисток переселенців

ЦНАП міста Луцька та його філії із 1 до 5 червня прийматимуть документи для отримання компенсації витрат на житлово-комунальні послуги за травень для власників житла, які безоплатно надали прихисток внутрішньо переміщеним особам

Про це йдеться на сторінці ЦНАПу у “Фейсбук”.

Попередньо потрібно зареєструвати у ЦНАП факт розміщення постраждалих через війну: подати заяви при заселенні, зміні кількості та виселенні.

Підготуйте для подання такі документи:

паспорт громадянина України;

ідентифікаційний код;

документ про право власності на житло;

реквізити банківського соціального рахунку для перерахування компенсації;

довідки поселених внутрішньо переміщених осіб про взяття на облік у Луцькій ОТГ (отримані у департаменті соціальної політики).

Якщо Ви прихистили людей вразливих категорій (осіб з інвалідністю, осіб старше шістдесяти років, одиноких матерів, членів багатодітних сімей, членів сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України та ін.), прохання надати копію відповідних документів внутрішньо переміщених осіб.

Звертайтеся у ЦНАП міста Луцька: вул. Лесі України, 35, (тел. (0332) 777 888), а також філії: пр. Соборності, 18 (тел. (0332) 787 771), вул. Ковельська, 53 (тел. (0332) 787 772).

ЦНАП та філії працюють: у понеділок-четвер з 8:00 до 17:00 год., п’ятницю — з 8:00 до 15:00 год., субота, неділя-вихідні.

Заяву можете подати також в електронні формі, долучивши при цьому сканкопії документів, на адресу: cnap@lutskrada.gov.ua. Форма заяви за посиланням.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: