15:30, 24 Червня 2020

Як купувати жіноче взуття*

Особливу увагу вибору будь-якої речі приділяють жінки. Просто купити вподобане взуття недостатньо. Важливо, щоб жіноче взуття було зручне і функціональне. У нашому магазині є широкий асортимент взуття на будь-який смак.

Як жінки вибирають взуття?

На прилавках магазинів можна спостерігати достатньо жіночого взуття, яке в рази перевищує вибір чоловічого. Це все не просто так.

Всі маркетологи прекрасно знають, як покупки роблять жінки, а як це роблять чоловіки. Якщо другим на все про все потрібно 30 хвилин, то перші ж витрачають на це години.

Психологія жінок налаштована на покупку красивих привабливих туфельок, які будуть збирати на собі погляди чоловіків і подружок. Саме в цей момент вони і забувають про те, що взуття – це найбільш функціональна річ в гардеробі. Від неї залежить ваша постава, ваше неспання і навіть кровообіг.

Дотримуйтеся простих правил, щоб добре вибрати потрібну вам модель.

Як вибрати правильний розмір взуття?

Абсолютно логічно буде сказати, що при виборі взуття одним з найбільш важливих критеріїв буде розмір. Найпоширенішими вважаються 35-37-ті.

Багато хто знає про наслідки покупки малого взуття: порушення постави, форми стопи, поява проблем з кістково-м’язовою системою, формування проблем з пальцями ніг. Це все призведе і до проблем, пов’язаних з кровообігом.

Але і купивши взуття за розміром більше, ніж треба, ви не застраховані від дрібних каліцтв. В цьому випадку всередині взуття залишається занадто багато вільного місця, яке не дозволяє пальцям повноцінно контролювати перекатний рух стопи. Це призводить до більш жорсткого її контакту, збільшеного навантаження на суглоби і порушення склепіння стопи в цілому. Тому дуже важливо вибрати свій розмір.

Якщо ваша стопа має перехідний розмір ½, а його немає в наявності, то можете сміливо брати більший, але з урахуванням того, що скористаєтеся напівустілкою, якою зможете підігнати розмір.

Правильність повноти жіночого взуття

При занадто великий повноті обраного вами взуття, під час кожного руху ваша стопа буде «бовтатися». Це призводить до того, що пальці ноги намагаються повноцінно зафіксуватися, тим самим перенапружуються і доводять стан ступні до спазмів.

У зворотній ситуації – при дуже маленькій повноті, пальці стискаються довше, ніж передбачалося, що призводить до деформації стопи і появи сильно виступаючої, болючої кісточки.

Дотримуйтеся цих правил і зможете уникнути травм, пов’язаних з неправильно підібраним взуттям.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: