10:17, 10 Квітня 2019

Як кіт допомагає луцькому ріелтору продавати квартиру. ВІДЕО*

Луцький ріелтор, який завжди оригінально підходить до продажу нерухомості, знову здивував своїх клієнтів. Він взяв собі у помічники одного із власників квартири – кота Марсіка. Тепер вони разом із Марсіком продають трикімнатну квартиру в одному із хороших районів міста, неподалік центру. Марсік ретельно підбирає нового власника і вони вже із ріелтором Володимиром Редкачом вийшли на фінал продажу житла.

Інтернет-видання «Волинь Online» дізналося більше про особливого кота та квартиру, яку він продає.

«Все розпочалося з того, що мені передзвонила клієнтка, якій я продавав квартиру рік тому і попросила допомоги в продажі для своїх родичів… Прийшов не відразу, а орієнтовно через два тижні, але власники наполегливо чекали і самі не розпочинали продаж, так як розуміли всю складність процесу і також мали позитивну рекомендацію від родичів. Переступивши поріг квартири, я побачив привітних власників, які тепло прийняли, незважаючи на пізній час і кота Марсіка. Він мені відразу сподобався, незважаючи на свою незалежність. Я йому також, про це вже сказали самі власники, адже були випадки, коли незнайомих людей він не впустив навіть в кімнату. Йшовши додому, я вагався чи брати до продажу цю квартиру. Якби не рекомендація моїх клієнтів, я б однозначно відмовився продавати. Дві суттєві причини. Перша, те, що в квартирі проживає домашня тварина, а друга, те, що це квартира на першому поверсі. Почуття були двоякі: з однієї сторони, я розумів, що кіт може бути перешкодою в продажі квартири, так як не всі потенційні клієнти люблять тварин. З іншої сторони, в присутності кота є свої переваги», – розповідає ріелтор.

Отож, у нього були все таки три причини, чому потрібно займатися продажем цієї квартири:

Перша причина – це особливий кіт Марсік, незалежний, але й одночасно привітний, якщо ти йому сподобався… Відсутній запах домашньої тварини, який міг би відлякати потенційного покупця.

«Про це наголошую і під час проведення свого майстер-класу для колег ріелторів, навчаючи, як правильно підготувати нерухомість до продажу. Також, згодом з’явилася ідея, як можна використати Марсіка в продажів. Вагався, але зробив», – каже пан Володимир.

Він вирішив під час виготовлення про відеоролика про квартиру, використати пісню про Марсіка, відомого співака Дзідзьо, слова і музика якої дуже доречно підійшли для цього відео.

«Власникам і їхнім знайомим дуже сподобалася ця ідея. Колеги також схвально відгукувалися про цю нестандартну презентацію квартири. Моя мета була в тому, щоб цю квартиру запам’ятали, щоб певна її історія, яку вона має, ожила і стала відомою для майбутнього власника», – ділиться секретом ріелтор.

Пану Володимиру було цікаво, як люди відреагують на кота:

Перший тест наш гордий Марсік достойно пройшов, коли на квартиру завітало близько 15 моїх колег. Коли ми беремо об’єкт на продаж, після його ретельної підготовки ми кличемо колег на День Відкритих Дверей з метою ознайомити з новим об’єктом, а також допомоги у визначенні стартової ціни. Сьогодні це дуже важливо, адже ті об’єкти, які мають завищену ціну, як правило, надовго залишаються на ринку і продаються потім за гіршою ціною», – наголошує ріелтор.

Покупці теж дуже позитивно відреагували на кота. Особливо подобається Марсік дітям.

Друга причина – привітні власники.

«Господарі квартири, настільки позитивні люди, що дивлячись на їхню привітність, щирість і довіру, ти не можеш відмовити. Коли бачиш таке відношення до себе, ти робиш все можливе і неможливе. До-речі, згідно статистики, домашні тварини живуть лише в добрих людей. Господар Володимир, чоловік, як кажуть в народі, має «золоті руки». Він має багато різноманітних професій, але найдовше працював у будівельній сфері і ремонт в квартирі зробив найкращим чином. У свій час, він робив ремонти у знатних людей міста та найбільших відпочинкових закладах Луцька. Власне і в квартирі він зробив все своїми руками з допомогою сина якнайкраще, адже не планував продавати житло. Господиня, жінка з великим серцем, яка все життя працювала професійним кухарем, обслуговувала найбільші делегації з різних сфер, які приїжджали до нашого міста. А от, коли прийшла делегація ріелторів Луцька на День Відкритих Дверей, пані Людмила приготувала свій фірмовий сирник за секретним рецептом. Особливим було почути, що готова забезпечити тижневим запасом сирника, для того, хто допоможе продати квартиру. Я часто жартую, що той, хто смачно нагодує ріелтора, обов’язково продасть нерухомість максимально вигідно. І в цьому справді щось є, адже з людьми, які непривітні, разом споживати їжу не будеш, – ділиться враженнями про власників квартири Володимир. – Напевно, це одні з кращих моїх клієнтів, з яким ми випили найбільше кави та чаю».

Третя причина – перший поверх.

«Часто можна прочитати в оголошенні і почути від покупців в запиті на пошук «окрім першого і останнього поверху». У цьому є сенс і своя історія. Дійсно, є квартири на першому поверсі, які мають певні недоліки. Це може бути сирість, дуже низький цоколь. На щастя і на радість майбутніх власників, сирості у цій квартирі немає, а якщо вона десь є, її практично неможливо сховати. Натомість, є багато переваг, які часто шукають покупці. Зручність. Якщо Ви щось забули вдома, Ваше повернення, буде фактично миттєве. Комфорт для молодої сім’ї. Вийти для мами з коляскою або велосипедами, якщо Ви живете на високих поверхах, часто дуже серйозна проблема. На першому поверсі її не буде. Для людей літнього віку. Чи будуть жити вони тут самі чи просто прийдуть в гості до дітей, внуків, жодних проблем не буде, адже перший поверх, це зручно», – розповідає ріелтор про переваги квартири.

Продаж квартири завдяки професійному підходу пана Володимира уже на фініші, адже згідно технологій, які застосовують сьогодні професійні продавці нерухомості, нормальний термін продажу об’єкту нерухомості становить 3-4 тижні. Планують до кінця цього тижня визначитись з покупцем, якому ця квартира припаде до серця найбільше.

Метод продажу також особливий. Сьогодні, він вже знайомий лучанам, але для певної частини, все ж таки є незвичним. Суть його полягає у тому, щоб  знайти покупця, якому найбільше сподобається квартира, а вартість об’єкту, влаштує  дві сторони. Тобто, це не торг з максимально високої ціни донизу, а  найкраща пропозиція ринку для власника. З власного досвіду і досвіду колег, це найефективніший метод, коли у виграші покупець і продавець.

Пан Володимир також каже, що найчастіше всі запитують про Марсіка, чи продають його разом з квартирою. Це запитання ставлять всі клієнти, як по телефону, так і на огляді квартири:

«Відповідаю, що, на-жаль, ні, але Вашому Марсіку і Вам тут буде добре. Після цієї відповіді всі посміхаються і розпочинають розмову про ціну, швидкість продажу і інші деталі продажу».

До речі, приємним бонусом у покупці цієї квартири є те, що продається вона без оплати послуг ріелтора для майбутнього покупця.

Більше інформації про об’єкт за посиланням. 

Володимир Редкач рекомендує тим, хто хоче продати так само швидко свою нерухомість, як квартиру Марсіка, звернутись до професіоналів, адже у будь-якій сфері є безліч нюансів, про які людина навіть не здогадується:

«Сьогодні настав час довіряти професіоналам, бо це завжди вигідно, як і в будь-якій іншій сфері від будівництва до фотографії. Їх сьогодні в Луцьку достатньо. Як відрізнити професіонала? Перше, це приналежність до професійної Асоціації Фахівців з Нерухомості України та наявність особистого посвідчення ріелтора. Це означає, що такий ріелтор, пройшов відповідне навчання, працює на ринку згідно Кодексу Етики Ріелтора, – наголошує Володимир. – Якщо у Вас є об’єкт з особливою історією чи унікальними параметрами, звертайтеся, буду радий продати саме його».

Знайти найкращих фахівців Луцька в сфері нерухомості можна на сайті  volyn.asnu.net. 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: