12:00, 09 Квітня 2020

Як безробітним волинянам зареєструватися у службі зайнятості під час карантину

Через велике соціальне напруження, спричинене спалахом інфекції COVID-19 в Україні, державна служба зайнятості загалом та волинська обласна зокрема, змінили підхід до роботи з клієнтами.

Про це повідомили на сайті Волинського обласного центру зайнятості.

Так, від моменту запровадження карантину ми працюємо з громадянами у дистанційному режимі, використовуючи засоби мобільного та інтернет-зв’язку, «гарячі» телефонні лінії, спеціальні скриньки для кореспонденції.

30 березня прийняли комплексний закон на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби, який дозволив врегулювати питання реєстрації  безробітних, які звернулися у пошуку роботи.

Кожному, хто будь-яким доступним каналом надав Волинській обласній службі зайнятості документи, необхідні для реєстрації, статус безробітного надається з першого дня звернення у службу. При цьому, безробітному не потрібно приходити у центр зайнятості особисто. Все обслуговування фахівці здійснюють дистанційно.

Щоб зареєструватися в службі зайнятості, потрібно заповнити заяву. Після чого її разом із копіями необхідних документів надіслати на електронну адресу найближчого центру зайнятості або ж віднести у скриньку, встановлену біля організації.

Перелік документів, необхідних для реєстрації в службі зайнятості, доступний за посиланням. 

 Обов’язково звірте та завірте кожен документ особистим підписом.

Контактні телефони та адреси електронних скриньок Волинського обласного центру зайнятості, його філій та базових центрів можна переглянути за посиланням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДЕ У КАРАНТИННОМУ ЛУЦЬКУ ЗНАЙТИ РОБОТУ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: